2737
2739
عنوان

لطفا راهنمایی کنید

31 بازدید | 5 پست

خانوما دوستم میخواد بره جهاد دانشگاهی بخونه.از من پرسید اخه من خودم لیسانس دارم پارسال میخواستم برم جهاد دانشگاهی تکنسین داروخونه بخونم باز ولی نرفتم.حالا دوستم میخواد بره ازم پرسید باید دیپلم داشته باشم یانه؟گفتم نمیدونم؟کسی اطلاع داره؟

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...

مگه میشه بدون دیپلم جایی درس خوند ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جهاد دانشگاهی فرق میکنه فک کنم

واقعا ؟؟

ادم چیکاره میشه ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2728
واقعا ؟؟ ادم چیکاره میشه ؟؟

تنکنسین داروخونه و تنکنسین دندون پزشک و....خیلی رشته داره سه ماهه مدرک میدن

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
تنکنسین داروخونه و تنکنسین دندون پزشک و....خیلی رشته داره سه ماهه مدرک میدن

الکی میگی ؟؟