2733
2739
عنوان

عکس غذاهایی که خودت درست کردی و تو گوشیته بزار

| مشاهده متن کامل بحث + 2203 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر انقد کدبانو آخه؟😁😍

همينا رو بلده فقط ولي باز جاي شكر داره 🤣🤣🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2731

اینا نوی منه چسبیده بهم ولی😅

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

اینم برا تولدم بخاطر کرونا برای اولین باره خامه کشی کردم کج و کوله شده 😅

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
 لذیذ به نظر میاد😍

اره نان پوآچاس اسمش یبار امتحان کنین اگه بهبود دهنده هم بزنین ک خیلی نرم میشه یک قاشق چای خوری

من هميشه براي مهمونام ميز حسابي ميچينم چهار مدل غذا با دسر و سالاد با تزيين اماده ميكنم اما هيچ وقت عكس ننداختم بعضي وقتها خود مهمونها عكس ميندازن اما خودم ندارم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706