2733
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66185 بازدید | 11470 پست
وای چ عالیییییی ان شاالله ک لانه گزینی بوده لک ت و الهی بحق صاحب همین روز حضرت معصومه(هم اسمت) ک حاج ...

مرسی ازت عزیزم با دعای شما دوستانم انشالله همه مون حاجت روا شیم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گریه نکن  منکه خودم دیگ عصبی شدم زندگی خیلی مشکلات داره از بیرون قشنگه هرکی میبینه میگ اینا چق ...

😁😁من از بیرون داخل همه میفهمن چقدر اوضاع خرابه و دعوا و بحث و کتک و تهش شاید یکم حس مسولیته که ما پیش هم هستیم  

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
خدا ان شاالله ک صدای دلت رو میشنوه و بزودی دامنت رو سبز میکنه بحق بندگان مقرب درگاهش🙏🏻 خدا نگذره ...

اره امروز به خود همین قول رو دادم....فقط کاش این چند روز دیگه که مجبورم اینجا باشم ....زود بگذره برم یکم تو خونه خودم و تنها باشم ...راحت ترم

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2731
2740
فکر کنم پریود شدم چون دیگ لکه نیس در حد نصف نوار اومده 😔

عزیزم یکم تحمل کن .....شاید نباشه....چیزگرم نخور 

باشه 😞 ولی زیاد شده 

خب دیگه اون پریودی خوشحال باش ک افتاده جلو هرچی زودتر باشه بهتر ایشالا ماه بعد صدرصده منم ب امید دارم پیش میرم ففط حواست باشه چون ده روز انداختی جلو تخمک گذارید دقیقا بعداز تموم شدن پریودی چند روزه؟

خدایا شکرت ......به هزارو یک دلیل😍