2737
2739
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66180 بازدید | 11470 پست
منم انگار یه حاله میبینم گلم استرس نداشته باش اروم باش موعدت کیه؟؟

روز هفتم پریودمه عزیزم اما از روز اول تا الان فقط لک بینی قهوه ای داشتم همین درد نوک سینم بدتر شده برا همین بی بی چک زدم دیدم حاله انداخته .یعنی کاذبه؟😔

تو برام یہ عشق خوش قدمے شاهانم 😍آللّٰہ نَظَر دَن ساخلَسین 😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته

عزیزدلم من روز هفت پریودمه الان 3روزه اصلا نمیاد اون سه روزم ک اومد فقط قهوه ای بود اصلا پد هم نزاشتم خیلی کم بود .دیدم درد نوک سینم بدتر شده دیروز تست زدم دیدم اینجوری شد یعنی امکان داره حامله باشم؟؟ اخه شنیده عرق رازیانه و بومادران کمک میکنه زودتر حامله بشی میخواستم از امروز ک روزهفتمه شروع ب استفاده کنم اما دیدم حاله انداخته و میگن اگرحامله باشی اینارو بخوری باعث سقط‌میشه الان نمیدونم چیکار کنم 😭حاملم یا نیستم و اینارو بخورم؟😭😭راهنماییم کنین لطفاااااا❤❤

2728
2738
عزیزدلم من روز هفت پریودمه الان 3روزه اصلا نمیاد اون سه روزم ک اومد فقط قهوه ای بود اصلا پد هم نزاشت ...

بی بی چک زدی؟

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
بی بی چک زدی؟

اره عزیزم دیروز زدم همینجوری شد. یعنی حاملم باوجود اینکه سرموعد پری شدم؟ البته فقط سه روز بود اونم همش لک قهوه ای 

اره عزیزم دیروز زدم همینجوری شد. یعنی حاملم باوجود اینکه سرموعد پری شدم؟ البته فقط سه روز بود اونم ه ...

گلم فردا هم بزن

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2706