2733
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66182 بازدید | 11470 پست
سلامت باشین عزیزم

قربونت برم 

جان من برا من دعا کن خدا بهم اینبار بامصلحت و برکتش یه پسر بده بهم ممنونمم ازت به نی نی تودلیت بگو برام دعا کنه😍

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۱۷ شهریور پری شدم تا ۲۳   از روز ۵ تا ۱۰ پری رازیانه بومادران و دوسین خوردم بعدشم اقدام هر وز یا یک روز در میون کیت تخمک گذاری هم گذاشتم دو خط افتاد  فعلا منتظرم تا موعدم علایم خاصی هم ندارم

2738
قربونت برم  جان من برا من دعا کن خدا بهم اینبار بامصلحت و برکتش یه پسر بده بهم ممنونمم ازت به ...

عزیزم ایشالاکه هرچی خیره وحکمت خداست همون میشه برات منم پسرمیخواستم ولی خب خدامصلحت دونسته فعلاکه میگن احتمالادوقلوهام دخترن

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
من اگه این ماه باردار نشم کلا میخوام ورزش کنم لاغر کنم الان یکم میترسم 

من همچنان درحال ورزشم بالا پایین طناب نمیدونمم حامله هستم یا نه میگم باشمم خدا خودش نگه میداره برام

👑یا رب نظر تو بر نگردد👑                                                خداجونم نی نی مو به تو سپردم حافظش باش❤🤲                   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرست ممنون میشم🥰😘
من همچنان درحال ورزشم بالا پایین طناب نمیدونمم حامله هستم یا نه میگم باشمم خدا خودش نگه میداره برام

بپر بپر نباید بکنی طناب بنظرم خطرناک نکن 

ورزشای اروم انجام بده مثل پیاده روی 

بپر بپر نباید بکنی طناب بنظرم خطرناک نکن  ورزشای اروم انجام بده مثل پیاده روی

اخه باید وزنم بیاد پایین نمیدونم والا 

چشم زیاد بپر بپر نمیکنم🥰😘

👑یا رب نظر تو بر نگردد👑                                                خداجونم نی نی مو به تو سپردم حافظش باش❤🤲                   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرست ممنون میشم🥰😘
بپر بپر نباید بکنی طناب بنظرم خطرناک نکن  ورزشای اروم انجام بده مثل پیاده روی

شما چند ماه اقدامی الان؟

من ۲۰ سالمه این ماه تقریبا میشه ۸ ماه

2706