2733
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66185 بازدید | 11470 پست
نه عزیزم لتروزول فقط برای تحریک تخمک گذاری هست اگه می خوای عادت ماهانه تنظیم بشه باید متفورمین بخو ...

دکتر فقط لتروزول داد  من دوره هام معلوم نیس

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا همینکه باردار نمیشیم و اگر به هرکی بگیم کلی مسخرمون میکنن و میذن همه جا پخش میکنن فلانی بچه دار ...

اره اینجا  همه دردشون یکی مثلا من میدونم شما ها چی میکشین  شما ها نبودیم میمردم من ممنون که این چندروز کنارم بدوین با من خوشحالی کردین و با من ناراحت شدین

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍
2740
اره اینجا  همه دردشون یکی مثلا من میدونم شما ها چی میکشین  شما ها نبودیم میمردم من ممنون ک ...

فداتشم الهی شک ندارم بخدا یه روز تو این تاپیک همه مون میایم مینویسیم وای من هوس توت فرنگی کردم شما چی 😜😜😜😜

من ۱۲ مهر میرم ببینم تخمک دارم برم امپول بزن واسه ازاد سازیش. انشالله بارداری خبر خوش میدی همه مارو ...

انشاالله همه باهم عزیزم همیشه رویام بود با دوستام همزمان باردار باشیم 😍

چرا  نمیشه؟ مسافت که مهم نیست مهم دله هر جا باشی و صداش کنی جوابت رو میده حالا دیر و زودش د ...

نمیدونم انشاالله ک بشنوه ولی میگم حرمش ی چیز دیگس...

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین