2737
2739
عنوان

قبولم نمیکنن

150 بازدید | 16 پست

بچه ها من میخوام برم یه مدت از مدرکی که دارم استفاده کنم و کار کنم تو اموزشگاه

ولی با دوتا مدیر اموزشگاه راجع به این موضوع چت کردم و همشون میگن رزومه داری؟تیچر باتجربه میخوایم و اینا

درحالی ک سطحم از تمام معلمای اموزشگاهشون بالاتتره😐چطوری میتونم شروع کنم پس؟

بعضیا سواد حرف زدن ڪه ندارن هیچ شعور خفه شدنم ندارن ... :)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید کار اموزی کنی باید بگی بدون حقوق براتون کار میکنم بعد رزومه جمع می کنی بعد اونا می افتن پشت سرت ...

ینی مثلا بهشون بگم یکسال بزارید بیام بی حقوق کارکنم؟ 

حس میکنم کوچیک میشم ک اینجوری

2728

سلام عزیز دلم

اولش همیشه همینه 

باید سابقه کاربرای خودت درست کنی به هر صورتی از کار کردن با بچه ها تا اموزش بدون حقوق چاره ای نیست یک مقدار سابقه کار درست بشه عالیه 

بهشون بگو تدریس خصوصی زیاد انجام میدادی

روش تدریست خیلی مهمه ک براشون توضیح بدی و موفق بودی

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
سلام عزیز دلم اولش همیشه همینه  باید سابقه کاربرای خودت درست کنی به هر صورتی از کار کردن با ب ...

تدریس خصوصی انجام دادم تاحالا

بهشونم گفتم

ولی گف تیچر باتجربه نیاز داریم

ینی مثلا بهشون بگم یکسال بزارید بیام بی حقوق کارکنم؟  حس میکنم کوچیک میشم ک اینجوری

نه  

با اعتماد ب نفس بگو من تدریس میکنم اگر رضایت داشتین ....

از تدریسم مطمئنم و سابقه کاری تدریس خصوصیم بوده ن اموزشگاه

به هر حال اموزشگاه تو هر هرکلاس۱۵ تا شاگرد با مادرهای متوقع هستند ک کوچکترین نارضایتی رو گزارش میدن باید مطمئنشون کنی 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
بیست

همین کاری که گفتمو بکن منم هم سن تو بودم خیلی از این به قول تو کوچیک شدنا کشیدم تتا تونستم کار بیمه دار پیدا کنم به خدا مدیر عامل قبلیمون با من مثل کلفتش بر خورد می کرد برو دارو های زنمو بگیر برو عینکمو بده درست کنن صبوری کردم الان شرکتو گذاشتن در اختیارم حقوقم زیاد نیست ولی وجهم خوبه و بیمه داره

بیست

یک اموزشگاه دیگه برو خانه ی فرهنگ هم خوبه ممکنه راحتتر قبول کنند 

نه   با اعتماد ب نفس بگو من تدریس میکنم اگر رضایت داشتین .... از تدریسم مطمئنم و سابقه کاری ت ...

مرسی عزیزدلم از راهنماییت💜همین کارو میکنم.

همین کاری که گفتمو بکن منم هم سن تو بودم خیلی از این به قول تو کوچیک شدنا کشیدم تتا تونستم کار بیمه ...

میدونی من حس میکنم مشکل،از اخلاقمه.اصلا نمیتونم قبول کنم بهم بگن نه.حس میکنم خورد میشم😐ب غرورم برمیخوره

میدونی من حس میکنم مشکل،از اخلاقمه.اصلا نمیتونم قبول کنم بهم بگن نه.حس میکنم خورد میشم😐ب غرورم برمی ...

اول راهی قوی باش و پوست کلفت وگرنه تو این رقابت ها می بازی الان تو همه چی رقابته 

2706