2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استخاره یعنی مشورت با خدا و طلب خیر از خدا

اگه بد اومد اصلا انجامش نده اگه خوب اومد یعنی انجامش بده

من به جواب استخاره خیلی اعتقاد دارم چون دیگه خدا داره بهت میگه.از خدا مطمئن تر هم مگه هست

2731
استخاره یعنی مشورت با خدا و طلب خیر از خدا اگه بد اومد اصلا انجامش نده اگه خوب اومد یعنی انجامش ...

خب من استخاره گرفتم گفت حتما انجام بده ولی نتیجش فاجعه بود هیچ جوره نمیشه به خوب نسبتش داد

2738
خب من استخاره گرفتم گفت حتما انجام بده ولی نتیجش فاجعه بود هیچ جوره نمیشه به خوب نسبتش داد

هر کسی نمبتونه استخاره بگیره باید از اهلش بخوای بگیره

من که چون بلد نیستم و میترسم اشتباه باشه به استخاره خودم اهمیت نمیدم.از یه حاج آقای سید یا دوستم که سیده میخوام بگیرن

هر کسی نمبتونه استخاره بگیره باید از اهلش بخوای بگیره من که چون بلد نیستم و میترسم اشتباه باشه ب ...

خب مسئله همینه عزیزم اولا میگن استخاره رو نباید یکی دیگ بگیره فقط خودت باید بگیری

دوما من رفتم روایت ها و احادیث مربوط به استخاره رو بررسی کردم و روایت های مربوط به استخاره به این شکل انقدر ضعیفه ک نمیشه بهش استناد کرد حتی محقق حلی،شیخ نجم الدین،ابن ادریس،کلینی،صدوق و....اعتبار استخاره رو رد کردن و اصلا قبلش ندارن

تو کتاب اصول کافی ی حدیث داریم از امام صادق(ع)اگه اشتباه نکنم ک میگه به قرآن تفال نزنید