2737
2734
عنوان

تو اینستا یه خارجی سلام داد

118 بازدید | 11 پست

یه گروه چند نفره تشکیل داده بود 

و به منم درخواست دادن 

پیج من بسته هیچ پستی هم نداره 

علتش چیه؟؟

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برای منم میاد

دعوتت میکنن گروه؟

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎
بهش بگو علیک :"/  آشنا ماشنا داری ؟ یا عکس پروفت خوشگله؟

نه بابا 

هیچ 

بهش بگو علیک :"/  آشنا ماشنا داری ؟ یا عکس پروفت خوشگله؟

چون واقعا پیجم هیچی ندارم تعجب میکنم 

2738

برا منم میومدن زیاد

ی بار ی هندی اومد دایرکت

ی بارم ی عراقی

عراقی گیر داده بود خوشگلی قصد ازدواج دارم باهات😂😂😂😂🤦🏻‍♀️

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
یعنی واسه چی 🤨🤔🤔🤔 

،⁦☹️⁩🤔