2733
2739
عنوان

از بو غذا حالم بهم میخوره 😐😐😐

1234 بازدید | 22 پست

چهار روز به پریودم مونده از بو غذا مخصوصا مرغ حالم بهم میخوره 😑😑 بوی تخم مرغ حس میکنم میخام بالا بیارم 😔  کلا میل به غذا ندارم صبح از خواب بیدار میشم بدنم داغه نمیدونم چمه یعنی بخاطر اینه میخوام پریود بشم اینم بگم دوساله که قرص جلوگیری میخورم تا حالا اینجوری نشده بودم 

علائم بارداری و پری مثل هم 

بذار از موعدت بگذره بعد ب بارداری شک کن😶

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حاملع باشم خودمو میکشم 😐😐😐

وااا چرا اخه

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
واقعا😍😍😍😍😍خداروشکر همسرم عاشق دختره بفهمه میمیره ازخوشحالی😂

اره دختر عموم از ماهی بدش میومد نی نی اش پسر شد من از مرغ بدم میومد دختر دار شدم 😁 احتمال زیاد دختره اره دخترا عشقن منم یه دختر مو بلند فرفری و با صورت گرد و بامزه دارم 😍😍😍

اره دختر عموم از ماهی بدش میومد نی نی اش پسر شد من از مرغ بدم میومد دختر دار شدم 😁 احتمال زیاد دختر ...

ای جااااانم عزیزم خداواست حفظش کنه😍😍😍😍😍موفرفری😍😍😍😍ای خداا😍😍😍ماشالله،

من ماهی میخورم اتفاقا اصلا حساس نیستم بهش ولی از مرغ واسمش و همه چیزش بدم میاد😂پس دختره،

طبیعت تاوقتی بازیو نفهمی ادامه میده✌😌
ای جااااانم عزیزم خداواست حفظش کنه😍😍😍😍😍موفرفری😍😍😍😍ای خداا😍😍😍ماشالله، من ماهی میخورم اتف ...

قربونت برم ایشالله توهم نی نی تو صحیح و.سالم بغل بگیری اره دختره شک نکن 😁😁😁 رفتی سونو اگه یادت موند بهم خبر بده 😍😍😍

2706