2733
2739

😄😆😅😅😅😅🤣🤣

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗

ینی پشما؛م

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
یه سه باری این تاپیکو زدی فک کنم

۸ ۹ بار

من یک شوهر همه چی تموم خوشگل خوش تیپ....نابغه ...دانشجو دکترا یا ارشد مهندسی دانشگاه شریف یا امیرکبیر یا تهران با اخلاق و خانواده عالی و متشخص که عاشقم هست همین روزا ازدواج میکنم و قصدشم مهاجرت به امریکا یا کانادا باشه انشاءالله به حق علی...کیس اینطوری داشتید بگید😂😂😂🤣🤣🤣🤣😗😗😗
⁦☹️⁩ اونا دارن درس میخونن وقت این چیزا رو ندارن دنبال یکی دیگ باش

وا

اوف اینا زیادی باهوشن زندگی سخته باهاشون

مال من که مو رو از ماست میکشه بیرون

برای همه چی استدلال میخواد

بیشتر از هرچیزی حرف و فکر و روش خودشو قبول داره

بعضی وقتا میگم کاش یکم خنگ بود

2706