2737
2734
عنوان

دیشب نه خودم خوابیدم نه گذاشتم شوهرم بخوابه🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کیسه آبگرم داری بذار رو دلت هم گرم میشی هم دردت کم میشه اگرم نداره یه دونه بطری دلستر یا شیر عالیس یا هرچی شبیه اونا آبجوش بریز توش محکم درشو ببند اونو بذار رو دلت، البته حواست باشه نسوزی چون پلاستیکین زود جمع میشه آبجوش بریزی توش، بذارش تو سینک با دستکش آشپزخونه نگهش دار که دستت نسوزه بعد آب بریز. 

خودم وقتی مسکن نباشه اینجوری خوب میشم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
اگه قرص مسکن خارجی advil پیدا کنی خیلی خوبه 

ادویل که معرکه ست امریکاییش پیدا نمیشه کاناداییش رو پارسال خریدم صدو خورده ای الان چند جا گشتم نبود خدا کنه پیدا کنم ، زمین تا آسمون با مسکن های ایرانی فرق دارن

2728
ببخشید تو مجردیم اینطور بودی؟

مجردی مثلا پونزده شونزده سالم بود مدرسه که میرفتم دردای شدید میگرفتم ولی فقط یکی دو روز طول میکشید پیارسال نزدیکای یکی دو ماه  رازیانه دم میکردم میخوردم تا یه سال خیلی خوب بودم درد خفیف میگرفتم ولی جدیدا الان چند ماهه خیلی درد میگیره بدنم حتی کمرمم خیلی درد میکنه قبلا فقط دلم درد میکرد الان کمرم بیشتر درد میکنه

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2738
درد شما کمه ؟ من با دوتا ژلوفن هم درد دارم ۲۴ ساعت البته نه مداوم

ن منم درد زیاد دارم بیشتر تهوع ولی استامینوفن. چای زنجبیل میخورم شکمم میبندم میخابم دیگه خوب میشم

توخوب باش نزار خوبا تموم بشن❣️💞❣️

قرص اصلا نمیخورم حتی اگه حالم خیلی بد باشه اخه میترسم به قرص عادت کنم دیگه بعد یه مدت دیگه جواب نده الان پالتو پوشیدم یکم بهتر شدم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
ن منم درد زیاد دارم بیشتر تهوع ولی استامینوفن. چای زنجبیل میخورم شکمم میبندم میخابم دیگه خوب میشم

کیسه اب جوش هم جدیدا استفاده میکنم بهترم از گرماش خوابم میگیره با همون درد.

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

اصلا علت این دردا چیه