2726

دیشب از درد پریود انقد به خودم میپیچیدم بیچاره شوهرمم نذاشتم بخوابه واقعا کلافه شدم هنوزم دردم قطع نشده هر چیم میخورم اثر نمیکنه نبات و زعفرون تو ابجوش ریختم دم کردم رازیانه دم کردم گرمیجات میخورم اصلا اثر نمیکنه الانم پالتو پوشیدم زیر لحافم به شدت سردمه همه ی درو پنجره ها رم بستم مسکنم نداریم تو خونه شوهرم سرکاره نمیتونم بگم بگیره چیکار کنم😭😭

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

شکمتو ببند بزار داغ شه اروم میشی

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجای اینهمه کار یه دونه کپسول مفنامیک اسید بخور خواهرم🤕🤕🤕آب روی آتیشه.

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
شکمتو ببند بزار داغ شه اروم میشی

شکممو با روسری بستم محکم‌میبندم بدتر میشه شل میبندم اصلا تاثیری نداره

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2706