2737
2739
عنوان

واای دوباره ماکارونی درست کردم😷😷😷شماهاناهارچی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم یه ماکارونی رشته ای ساده با گوشت چرخکرده و پیاز فراوون و ربکم میخواد!بدون هیچی دیگه فقط با ماست

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2731
عدس ولوبیا چشم بلبی را باهم دمپخت میکنی چطوری🤔🤔🤔

بله 

تو تاپیکم اشپزی شماره۶ بخون 

با عکس عذا هم هیت

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

ما کتلت داریم. موندم واسه شام چی درست کنم🤦‍♀️ غذای حاضری خوشمزه چی درست میکنین شما؟

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤

کلم پلو چرب چیلی با سالاد شیرازی عاشقشم اگه هر روزم بخورم سیر نمیشم ماکارونی بعضی وقتهه با گوشت درست میکنم بعضی وقتها با سویا رب پیاز زیاد گوجه زعفرون نمک فلفل اویشن ادویه ی مخصوص گوشت بهش میزنم بعد میذارم بپزه خیلی خوشمزه میشه 

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
کلم پلو چرب چیلی با سالاد شیرازی عاشقشم اگه هر روزم بخورم سیر نمیشم ماکارونی بعضی وقتهه با گوشت درست ...

کلم پلو تاحالا درست نکردم

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍
الویه

الویه از بس درست کردم زده شدیم دیگه. املت هم زیاد میپزم. دلم یه غذای جدید متنوع میخواد

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
کلم پلو چرب چیلی با سالاد شیرازی عاشقشم اگه هر روزم بخورم سیر نمیشم ماکارونی بعضی وقتهه با گوشت درست ...

وای نگو دلم کلم پلو خواست 

2706