2733
2739
عنوان

خانمای با تجربه

172 بازدید | 12 پست

ممکنه کسی اعتیاد داشته باشه به حشیش یا مثلا شیشه یا تریاک ، بعد اصلا به هیچ عنوان سیگارم نکشه و اصلا حتی بوی سیگارم نده ؟ 

یا ممکنه بکشه و اصلا بو نده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ممکنه

ولی اگه تیز باشی از نزدیک میفهمی که بوی سیگار میده

چون نهایتا لباساشو عوض میکنه،دوش میگیره،ادکلن میزنه،آدامس میخوره مسواک میزنه ولی بازم یه ذره دهنش بوی سیگار میده

2731
بوی چی باید بده ؟ مثلا دود نمیشه مگه ؟ 

آخه  سیگار کشیدن مثل حشیش نیست سیگار بیشتر میکشن حشیش سنگینه کمتر میکشن ممکنه بو نده

میخای بفهمی شخصی اعتیاد داره یا نه؟

هرچه هستم خدایم داند...
2738
این آدمی که میگی رو چند وقته میشناسی؟ یهو لاغر نشده؟زیر چشماش گود و سیاه نشده؟از جمع های خانوادگی ف ...

۷ساله شوهرمه ، به این خاطر مشکوک شدم بهش چون چشاش قرمزه و همش میگه گرمه ، البته چشاش وقتی از بیرون میاد یکم قرمزه یه چشش ، میگه واسه آلودگی هوا یا ماسکه 

۷ساله شوهرمه ، به این خاطر مشکوک شدم بهش چون چشاش قرمزه و همش میگه گرمه ، البته چشاش وقتی از بیرون م ...

عزیزم قرمزی چشم بخاطر مواد نیست تنها این علائم رو که گفتم نداشته؟

هرچه هستم خدایم داند...
نه ، جمع خانوادگی که خب تو این کرونایی نداشتیم ، ولی لاغر هم نشده

عزیزم آدم حشیشی تو یه هفته چندین کیلو وزن کم میکنه و کاملا ضایع هست که اعتیاد داره چون یه فرد سالم رو دیدم که حشیشی شده اینو مطمئنم 

هرچه هستم خدایم داند...