2733
2739
عنوان

این چشما ریزه ؟ + عکس 📷

2029 بازدید | 121 پست

دیروز تو نی نی سایت ترور شدم 😖😖😖

تا حالا هیچکس انقدر از یهوعضو صورتم ایراد نگرفته بود که یه سری از نی نی سایتی ها گرفتن 😭😳

یه عکس از چشام گذاشتم یه سری ها گفتن ریزن ، زشتن ، بد حالتن ،  کاش تیره بودن ، یعنی کلا نابود شدم 😭😐بعد از دیروز همش میگم با خودم اینا واقن ریزن ؟ چرا ریزین ؟ اونا راست گفتن ؟😭😢

میدونین که ما خانوما حساسیم😞 

بچه حالا  یه عکس از چشام فقط میزارم بگین واقعا ریزن ؟ اخه من فکر نمی کردم ریز باشن 😢😢😢

ولی دیروز که اینو گفتن یه سری ها واقعا ناراحت شدم چون با لحن بد گفتن 😥😥😥😟😟😟

حالا اگه شماهم میگین ریزن اشکال نداره دیگه چون از شما نظر خواستم 

😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

بچه ها الان زود میزارم تو رو خدا ناراحت نشین اگه یه لحظه دیر شد قول میدم زود بزارم 

عکس چشامه فقط هااااا خانوادم نمیزارن کامل بزارم ببخشید 

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگذار خشکلم

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2728
بی خیال باش عزیزم 

عزیزم ناراحت شدم خیلی تو بودی ناراحت نمیشدی

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
2738

بزار

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
عزیزم ناراحت شدم خیلی تو بودی ناراحت نمیشدی

بزار 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2706