2737
2739
عنوان

حرص دارم میخورم

149 بازدید | 10 پست

بچه ها کی مث منه؟

من وقتی یکی از دور داره بم اشاره میکنه که بیام سمتش یا هرچی

تشخیص نمیدم بامنه یا با پشت سریمه یا بغل دستیم

خیلیا خوب متوجه میشن اما من نه  

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم

😂😂😂😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید چشتون ضعیفه من چشمام ضعیفه متوجه نمیشم

اره ضعیفه

یعنی ممکنه به خاطر اینه؟

قبلا ابن نام کاربری بین ۵ تا از رفیقام‌مشترک بودیم...امروز۱۰ ابان سال ۱۴۰۱ فقط واسه من شد🥰 اسمم ارزوست روانشناسی میخونم خوشحال میشم حال دلتونو خوب کنم و به حرفاتون گوش بدم
2738

من مثل توام گیرایی ضعیفه مثلا اتفاق افتاده که خواهرام با اشاره مثلا کسی نفهمه چیزی بهم میگن اینقدر گیج بازی در میارم همه میفهمن جز خودم خجالت میکشم خوب چکار کنم زبر زرنگ نیستم دیگه 🤣🤣

جهان هر کس به اندازه افکار اوست
من مثل توام گیرایی ضعیفه مثلا اتفاق افتاده که خواهرام با اشاره مثلا کسی نفهمه چیزی بهم میگن اینقدر گ ...

هوم