2737
2739
عنوان

چرا میگین رشوه حرامه

1861 بازدید | 104 پست

هردو طرف راضین اخه

کسی هم صدمه مالی نمیبینه که

منم اعتقادی به دین ندارم

زورم میاد اطرافیانم میگیرن من نمیگیرم

چرا انقد گیجم اخه

تعداد رای : 24
نظرسنجی
بگیر حالشو ببر وقتی دوطرف راضی این
5
20%
نگیر😕
19
79%
🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

والا نمیدونم بگم بگیر یا نگیر 

هر چی دوس داری

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رشوه حلال 

اختلاس حلالتره 

هرچی بزرگتر دندونگیرتر باشه حلالتره اخر عاقبتش هم کاناداس 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

اونوقت هم بیاید از بی عدالتی اجنتماعی و اختلاص و... حرف بزنید باشه؟

اگ هممون این رو درک میکردیم که باغچه خودمون رو بیل بزنیم دیگه دنیا گلستون میشد😐

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738

شاید چون حق بقیه ضایع میشه  

مثلا طرف رشوه میگیره که کار یکیو خارج از نوبت انجام بده.. حق بقیه ضایع میشه دیگه  

درکل نمیدونم، من بگم بگیر که اگه گناه بود بیفته گردن من؟ زرنگی؟   

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

کاش بجای بستن تاپیک ها فان و سرگرمی این تاپیک هایی که فقط گناه رو عادی جلوه میدن میبستید...

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

برای اینکه بی عدالتیه. کسی که پول داره کارش راع می افته ولی اون بدبختی که پول نداره رشوه بده باید تا آر عمرش لنگ بزنه همه تو جامعه باید حقوق یکسان داشته باشن خب الته الان اینجوری نیست گرفتن یا نگرفتنش برمیگرده به وجدان خودت

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
چون‌اگر کاره درستی بود،طرف انجام می داد نیازی به دادن رشوه نبود 

دیگه ساده ترین معنی رشوه رو گفتی خوشم اومد☺😍

من خودمو خیلی دوس دارم واسه خودم ارزش قائلم❤درسته دختر بودن سخته ولی ارزش داره همون ارزشی که خدا به خاطرش گفته بهشت زیر پای مادران است💌پس ارزش خودمو حفظ میکنم چون خدا بهم داده ....خدا مارو مثل یک گوهر آفریده ولی گوهر نیاز به محافظت داره تا همه چه مستقیم چه غیر مستقیم بهش ناخنک نزنن همون طور که مرواریدو صدف محافظت میکنه ....⚘مارو هم حجاب محافظت میکنه پس چون واسه پاکی و شفافیت خودم ارزش قائلم تا از چشم ها و دست های آلوده ی خیلیا مصون باشم حجاب و انتخاب میکنم چون واسه خدا که آفریننده ی این ارزش با تمام وجود عشق میورزم....❤❤❤
2706