2737
2739
عنوان

روزه استیجاری😕

266 بازدید | 15 پست

بچه ها ی طلبه خانوم هستن گفتن برا تامین هزینه کتاباشون روزه استیجاری میگیرن هر کسی میخاس بگه ایدی تلشونو بدمتون🙄🙂

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب الان با اون استیکر انتظار داری ما چی بگیم؟؟

نمیدونم😂گفتم شاید کسی بخاد خو🙄

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2731
😓😑😂

به چی مبخندی🔪

به جاهلیت 🙂 مثل این میمونه تو غذا نخوری به یکی بگی برام غذا بخور تا من سیر شم 

روزه استیجاری برا مرده هاست😂😂زنده ها که نمیتونن روزشونو بدن یکی دیگ

2738
شاید اینجا کسی اعتماد نکنه .ما برا امواتمون میدیم حاج اقای مسجدمون انجام میده یا نماز روزه اضافی .دس ...

درسته 

ایشونم ازم خواستن تبلیغ کنم براشون منم کردم😁

روزه استیجاری برا مرده هاست😂😂زنده ها که نمیتونن روزشونو بدن یکی دیگ

در هرصورت !

خداوند در قران میفرمایند هرکس خوبی کند برای خود کرده و هرکس بدی کند در حق خود کرده معنیش را متوجه هستید دیگه؟

در هرصورت ! خداوند در قران میفرمایند هرکس خوبی کند برای خود کرده و هرکس بدی کند در حق خود کرده معنی ...

خب عزیزم یا باید کفاره بدن یا روزه بگیرن وقتی فرزندا نتونن به بقیه می‌سپارن 

حرف شما هم هیچ ربطی نداره

در هرصورت ! خداوند در قران میفرمایند هرکس خوبی کند برای خود کرده و هرکس بدی کند در حق خود کرده معنی ...

تو احتدیث هم اونده ک وطیفه فرزندانه مخصوصا فرزند پسر بزرگ ک برای  پدر و مادرش نماز و روزه های قضاشو به جا بیاره.گاهی بعصیا نمیتونن میدن کسی دیگه به نیت اون فرد انجام میده.مثلما بهتر از خوندن خود اون فرد نمیشه ولی باز خدا میپذیره.اینهمه میگن برا اموات خیرات کنید هم به دستشون میرسه ولی نه عین همون بلکه ثوابی از اون چیزی ک خیرات کردیم .تو بعضی احادیث اومده1.9

🙂✋

کسی که خودش نخاد بفهمه هیچوقت نمیتونی بفهمونی بهش🙂

2706