2733
2734
عنوان

شوهر الهام چرخنده😐 +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 104 پست
من نمیدونم چراکسی ک متحول میشه باحجاب همه ازش متنفرمیشن اماکسی ک میره اونورآب ولخت میشه میگن  ز ...

اره اینووو موافقم.موقع لخت و پتی بودن میگن ازادیه حجاب اجباری نیس شخصیه.حالام خب شخصیه دیگه انتخاب خودشه

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم چراکسی ک متحول میشه باحجاب همه ازش متنفرمیشن اماکسی ک میره اونورآب ولخت میشه میگن  ز ...

الانم من نمیگم ازش متنفرم.

خودش دلش خواسته اینجوری زندگی کنه.

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
اره اینووو موافقم.موقع لخت و پتی بودن میگن ازادیه حجاب اجباری نیس شخصیه.حالام خب شخصیه دیگه انتخاب خ ...

صدرصدبرنامه ازلاک جیغ تاخداروببین همه روزی بدحجاب بودن متحول شدن باحجاب شدن هیچکس گیرنمیده همه گیرکردن ب این بدبخت خخخخ

2731
هرچی که هست آفرین به ارادش که تونست انقدردلشودریایی کنه وخودشوتغییربده اونم این دوره زمونه درجهت مخا ...

آره دقیقا 

چون الان این جور شده خواهی که شوی رسوا همرنگ جماعت باش

بنظرمن خیلی جرعت میخواد این تغییر 

چیشد 

من خودم کاری به محجبه بودنش ندارم .مسخره  و قضاوتشم نمیکنم.

بچه ها هم کسی مسخره نکرد.

کلا اینا دوست دارن خودشون و شو بدن و بقیه قضاوتشون کنن

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

آره والا 

بعد همه دوست دارن هیچکی وارد حریم زندگیشون نشه ولی با همه کس و همه چیز کار دارن 

من خودم کاری به محجبه بودنش ندارم .مسخره  و قضاوتشم نمیکنم. بچه ها هم کسی مسخره نکرد. کلا این ...

من شویی ازین خانم ندیدم .. از وقتی متحول شده از همه طرف بهش فشار وارد شده هم جنسش غیر همجنسش هم وطنش و بیگانه کاش بفهمیم این مملکت اسلامیه این ممکلت زمینه ساز ظهور امام زمانه تو تموم برهه ها به این تحول ها نیازه 

والا من که جز قضاوت و دخالت چیزی ندیدم از خیلی از پست ها 

علت فقط و فقط رفتارهای متظاهرانه ای است که در اغلب این موارد تحولات دیده میشه رفتارهایی که مصنوعی و افراطی به نظر میرسه وگرنه که شما کاملا درست میگید زندگی خودشه و به کسی ارتباطی نداره

من شویی ازین خانم ندیدم .. از وقتی متحول شده از همه طرف بهش فشار وارد شده هم جنسش غیر همجنسش هم وطنش ...

اگه خودش و تو دهنا نمینداخت کسی با چادری شدنش کاری نداشت 

والا منم میخوام چادر عرب سر کنم از این به بعد.بد حجابم بودم قبلا.کاری با چادرش ندارم ولی خودش خواست سر زبونا باشه

صدرصدبرنامه ازلاک جیغ تاخداروببین همه روزی بدحجاب بودن متحول شدن باحجاب شدن هیچکس گیرنمیده همه گیرکر ...

آره چون  توهینا اول از اون ور خط گرفته    بخدا که من مصاحبه و گریه شو دیدم واسه یه لحظه ک  از ذهنم گذشته بود چیشد متحول شد هم از خودم بدم اومد 

بنده خدا کاری نکرده که 

اگه خودش و تو دهنا نمینداخت کسی با چادری شدنش کاری نداشت  والا منم میخوام چادر عرب سر کنم از ا ...

عزیزم خواه ناخواه یه بازیگر سر زبون میفته دیده میشه... بعدشم ایشون میخواست تبلیغ حجاب حضرت زهرا رو کنه که بیشتر دیده شد .... ی بازیگر بد حجاب  و فلان یا بازیگری که کار بد کرده مگه دوس داره سر زبون بیفته اما ناخواه بخاطر موقعیتش میفته حالا ک ایشون کاری نکرده چرا نیفته چرا باعث نشه یکی غبطه بخوره و تغییر کنه