2733
2739
یکی ازفامیلا قدیم خودش گرفته ازمار میگن نون خالی نداشته بخوره الان ثروت میلیاردی 

راستش اعتقادي ندارم .ولي براي هر كس كه معتقد باش هر چيز ممكنه .

موضوع حرف ما اما در مورد خواستگار و نفرين بود😅

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی از دوستام دو سال پیش یه جفت بهم داد،واقعی هم بود ولی تاثیر نداشت

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731
راستش اعتقادي ندارم .ولي براي هر كس كه معتقد باش هر چيز ممكنه . موضوع حرف ما اما در مورد خواستگار و ...

ببخش نمیدونم چرا شماروریپلای کردم میخاستم جواب یکی دیگه روبدم‌ اشتباه شد دیگه پاکش نکردم گفتم خودتون متوجه میشید

2740
جذابه؟

اره خیلی جذابه .هروقت میره جایی همه به اون فقط توجه میکنن

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
حالا من دارم مهرم ب دل هیشکی ننشست خدایی خال تاثیری نداره این یکی چاخانه

من زنداییم داره اصن داییم بدون اون نفس نمیکشه کل مال واموالشم به نام اونه خودمم همین جورم انقدر شوهر طفلکی مو ادیت میکنم ولی صداش در نمیاد

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید
ببخش نمیدونم چرا شماروریپلای کردم میخاستم جواب یکی دیگه روبدم‌ اشتباه شد دیگه پاکش نکردم گفتم خودتون ...

راحت باش عزيزم 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

[QUOTE=156418121]جذابه؟[/QUOTE

مهره مار روزی میاره ودهن طرف مقابل رومیبنده ی جورایی مردم ازش حساب میبرن ببخشید شنیدم ....کفتار جذابیت داره آخه خالم خوشگل وخوشتیپ نیس اما خیلی دوسش دارن وطرفشن مامانم گفت .....کفتار داره تومجردی گیراورده بوده