2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باور کن من بچه جنوبم خودم غرب ازدواج کردم اینام آبرو منو پیش خانوادم بردن اتفاقا مام هم پاگشا میکنیم ...

اره اهل پول دادن محبت هدیه دادن نیستن اره گلم من عاشق جنوبیام ولی خانواده شوهرمم گفتم اتفاقا خیلی شناخته شدن همه فامیلاشون خارجن فقط اینا اینجورن

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
واقعااا در این حد دیگه.شاید با داداشش مشکل داره.قبل ازدواج تحقییق نکردی اصلاا نرفتی دورادور خانواده ...

دوست بودیم سرکار میرفتم شوهرم خیلی خوبه ولی تک افتاده بین خواهراش .مادرم رفت تحقیق تو حیاطشون نشست نرفت تو زندکیشونو ببینه واقعا مریض شدم افسردگی گرفتم اصلا من براشون مهم نیستم بخدا

2738
اره اهل پول دادن محبت هدیه دادن نیستن اره گلم من عاشق جنوبیام ولی خانواده شوهرمم گفتم اتفاقا خیلی شن ...

خانواده خیلی نقش مهمی داره متاسفانه من این یه مورد رو نادیده گرفتم البته تفاوت فرهنگ داریم ولی خانواده بدی نیستن کمی شیطونن فقط

طبق قانون جذب در تاریخ 9/9/99 یه شغل عالی دارم

عالیه،همیشه هم جاافتادس

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

درجه یک اما الان من زدم رودستش🤨حتی شوهرمم. میگه نکه بگم ازش بهتره غذاهام بیشتر وقت میزارم و اینکه غذاهایی چه سنتی چه جدیدی که تا حالا درست نکرده ریسک کردمو درست کردم اخرم بهم گفته بیا بهم یاد بده🤨

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
خانواده خیلی نقش مهمی داره متاسفانه من این یه مورد رو نادیده گرفتم البته تفاوت فرهنگ داریم ولی خانوا ...

من تعریف نباشه خوشکلم دستپختم عالی معلمم بودم اصلا فامیلاشون خونه زندگیمونو که دیدن متعجب بودن و بچه خواهرش میگفت چه خونه خوشکلی دارین فامیلشون میگفت چه دختر خوبی گیرتون اومده .یروز رفتم خونه خواهرشوهرم اولین بار وضعشون خوبه وای رفتم تو یه خرابه پولاشون فقط تو بانک سود میخورن مریض شدم بخدا نمیگم ما خوبیم ولی کاش در حد خودمون بودن 

2706