2737
2734
عنوان

هیچی مثل یه خونه تمیز خستگیه ادم و در نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 78 پست
تمیزی خونه هم تا وقتی پایداره که اقای خونه خونه تباشه بعد اینکه میاد خونه خونه منفجر میشه

ن من تربیت کردم نمیریزه بنده خدا😅😅

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تمیزی خونه هم تا وقتی پایداره که اقای خونه خونه تباشه بعد اینکه میاد خونه خونه منفجر میشه

اصلا اینطور نیس 

شاید قبل از بچه اینجوری بود ولی الان کمک میکنه ک جایی ی وقت کثیف نکنه ک بعدا بخام اذیت بشم 

درکش بالاس 😐😂

2731
من ک اصلننن دوس ندارم تمیز کاری کنم چون ۵‌مین بعد خاهر برادرم افتضاح میکنن خونه رو دوس دارم متاهل ش ...

من هر موقع میرم خونه مادرم همه جارو برق میندازم دوهفته دیگه میرم هیچ اثری ازش نمی مونه انگار یه ساله تمیز نشده یه زلزله هشت ریشتری میاد دقیقا...واقعا خسته شدم این همه زحمت میکشم اصلا اهمیت نمیدن

من که نمیتونم لذت ببرم اخه بعدش فوری کثیف میشه دوتا پسر شیطون دارم همش خوراکی میریزن هرروز جارو میکشم جارو کلی صدای تلخ تولوخ میده اشغالا رو میکشه🤪

خدایا شکرت واسه داده ها و نداده هات❤
2738

الان چهار روزه به خاطر کار زیاد و 

پشت کامپیوتر کار کردن و بلند کردن وسایل دوباره مشکل گردنم عود کرده دیگه درد نمی کنه فقط روز اول بود . مور مور می شه پشت گردن و کتفم بی حس می شه می زنه به دست ها و پاهام . حتی فکر کار و تمیز کاری از سر م  بیرون کردم حتی می ترسم برم دکتر ما زنها چه بلاهایی سر خودمون میاریم هنوز دختر خونه ام برم سر زندگی ام چی می خوام بشم دعا کنید خوب بشم می ترسم تا حالا اینطوری نشده بودم

با خدا باش و پادشاهی کن
انشالله هرچه زودتر یه زندگی متاهلی خوبو تجربه کنی 

انشالله

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
من هر موقع میرم خونه مادرم همه جارو برق میندازم دوهفته دیگه میرم هیچ اثری ازش نمی مونه انگار یه ساله ...

مثه خونه مادر من. خواهربزرگم‌هفته ای یه بار میره همه جارو تمیز میکنه ولی دو روز بعدش همه چی کثیفو شلخته شده. به نظرم مادرامون به امید شماها دست ب هیچ کاری نمیزنن

منم‌ مثل اسی ام یا تمیز نمیکنم یا اینکه باید همه چیز رو بریزم ‌تمیز کنم ولی چه فایده به دو روز نکشیده انگار نه انگار خونه رو تمیز کردی البته هر روز جارو برقی و گردگیری رو دارم ولی ظاهری در ماه هم‌یک بار یا دوبار حسابی تمیز میکنم ،منم کار خونه رو دوست ندارم تکراری شده ولی خونه هم نامرتب باشه اعصابم میریزه بهم تمیز یک روز دست نزنی به خونه کثیق میشه 😭😭😭😭

ینی امیدوار باشم بعد بچه درست میشه؟؟؟😂😂😂😂

دیگه بستگی ب درک همسرت داره😐😂

من تاقبل از بچه هرجا  میرفتم میدیم پوست تخمکه یا پسته😨😥ی شب اینقدر گریه کردم(بارداربودم) ک همسرم خودش خونه رو مرتب کرد ولی چ مرتب کردنی😐باز صب خونه مرتب کردم 

ولی الان چون میدونه بچه داری یکم خستم میکنه مراعات میکنه 

مثلا اینه روشویی ک تمیزمیکنم نهایت سعی شو میکنه صورتشو پایین بکیرثه ک اب نپاشه رو اینه ی زحمتی بیفتع ب دوشم😂😂😂

ولی قبلنااااا واااای روزی دوبار باید تمیز میکردم

دیگه بستگی ب درک همسرت داره😐😂 من تاقبل از بچه هرجا  میرفتم میدیم پوست تخمکه یا پسته😨😥ی شب ...

خدا هم همسرت رو و هم بچت رو برات نگه داره.خب دارو شکر درکش بالاست الانم کمک میکنه ولی بازم مرده شلختگی تو خونشه

2706