2737
2739
عنوان

خیلیییی ناراحتم 😔پریود شدم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 29 پست

من یه ماه ۵ روز جلوتر افتاد پریودیم ماه بعد حامله شدم 

البته اصلا به بارداری  فکر نمیکردم

با اینکه علائم داشتم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
هفففف صبح از خواب پاشدم‌نگا کردم باور نمیکردم میگفتم خوابه😔یه سقط داشتم اولین ماه اقدامم بود نکنه د ...

نه عزیزم.امیدتو از دست نده منم دو ماهه اقدام بودم و ماه پیش یک هفته و این ماه هم دو هفته عقب انداختم.این ماه کلی علائم داشتم و مطمئن بودم باردارم حتی بیبی هم هاله انداخت اما در کمال ناباوری جمعه شب پری اومد.شنبه رفتم دکتر فرستاد سونو و گفت تنبلی خفیف دارم.حالا دارو و امپول داده استفاده کنم تا ببینم این ماه خدا چی میخواد.انشالله خدا به هرکی که در انتظاره یه بچه سالم و صالح ببخشه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم.امیدتو از دست نده منم دو ماهه اقدام بودم و ماه پیش یک هفته و این ماه هم دو هفته عقب ان ...

منم  پلی کیستیک بودم رفتم دکار گفت هیچیت نیست ولی میدونم دارم دکترمو میخام عوض کنم

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
منم  پلی کیستیک بودم رفتم دکار گفت هیچیت نیست ولی میدونم دارم دکترمو میخام عوض کنم

کدوم شهری؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
هفففف صبح از خواب پاشدم‌نگا کردم باور نمیکردم میگفتم خوابه😔یه سقط داشتم اولین ماه اقدامم بود نکنه د ...

بدبه دلت راه نده عزیزم منم مثل توپریودم سیکلش موقع اقدامم بهم ریخت حتی امکانش هست لکی که دیدی لکه لانه گزینی باشه😊ولی علاعمت نشون میده رحمت داره اماده میه برای بارداری عزیزم.سیاهدونه عسل زعفرون خرما اب هویج جعفری رازیانه  تواقدامی خیلی کم مصرف کن ایناقاعده اورن مواظب خودت باش بدنت داره امادگی پیدامیکنه من دقیقا مثل توبودم جوری که هر۱۵روزپری میشدم😅ولی خداروشکرسر۲ماه باردارشدم پناه برخدا.انشاالله به امیدخدابه زودی زودباردارمیشی گلم😙

2738
بدبه دلت راه نده عزیزم منم مثل توپریودم سیکلش موقع اقدامم بهم ریخت حتی امکانش هست لکی که دیدی لکه لا ...

اینایی ک گفتی نخورو من میخوردم تازه خیلیم حرفه ای میخوردم😄

ان شالله ابن ماه حامله شم😍

تبریز

اهان اگه مشهد بودی یه دکتر عالی بهت معرفی میکردم. به هر حال امیدوارم خدا یه نی نی ناز بهت بده گلم. 

اهان اگه مشهد بودی یه دکتر عالی بهت معرفی میکردم. به هر حال امیدوارم خدا یه نی نی ناز بهت بده گلم.&n ...

فداتبشم ک اینقد مهربونی

2706