2737
2734
عنوان

خیلیییی ناراحتم 😔پریود شدم😔😔😔

261 بازدید | 29 پست

تو اقدامم همش‌میگفتم حامله ام ینی علائمم اونطوری بود تو دوره های پریودم اصلا ایحطوری نمیشدم هرچی علایم بود داشتم حیف شد😔

پریودام ۴۵ روزه اس 

امروز ۳۶ دوره امه و پریود شدم قشنگ میخاست زجرم بده حداقل کاشکی بعد ۴۵ پریود میشدم فک میکردم حامله ام شوک شدم😔 تازه ببخشید رنگ خونمم قهوه ای سوختس 

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒

ناراحت نباش عزیزم بدنت داره واسه نی نی داشتن اماده میشه.تازه یه زوج بدون هیچی پیشگیری ومشکلی امکانش هست باروریشون تا ۱۸ماه به تخیربیوفته استرست به بدنت ضربه میزنه امیدت به خداباشه گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن   طرف پریودم نیشه و باردارم هست ایشالله که دفعات بعدی بچه داری شی صلوات میفرستم

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2731
ناراحت نباش عزیزم بدنت داره واسه نی نی داشتن اماده میشه.تازه یه زوج بدون هیچی پیشگیری ومشکلی امکانش ...

هفففف صبح از خواب پاشدم‌نگا کردم باور نمیکردم میگفتم خوابه😔یه سقط داشتم اولین ماه اقدامم بود نکنه دیگه باردار نشم😔

سنگ شانس من سنگ توالته ...😒                              سومین کاربریمه😒
2738
هفففف صبح از خواب پاشدم‌نگا کردم باور نمیکردم میگفتم خوابه😔یه سقط داشتم اولین ماه اقدامم بود نکنه د ...

ماه اول که بیشتر خانوم ها باردار نمیشن اتفاقا داره آماده میشه

2706