2737
2734
عنوان

یه زن دلشکسته

112 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من ۱۹ سالمه و یک ساله ک ازدواج کردم.همسرم خواهرزاده زنداداشمه.ینی خاله شوهرم میشه زنداداش من.من در طی این یک سال تیکه های زیادی شنیدم و ب روی خودم نیاوردم تا اینکه ی روز همسرم خواست ک من و مادرشوهرم باهم حرف بزنیم تا دلخوری ها کم شه و این باعث شد ک مادرشوهرم دیوونه شه و بمن بگه ک خودتو بکش و دختر سگی تو باید خودتو بکشی و گفت ک طلاهاشو میفروشه تا شوهرم منو طلاق بده و بهم فحشی ک ب زنای بدکار میدن داد و گفت فرهنگ تو پایینه و اگ تو صورت من بزنه و تفم بندازه من باید چیزی نگم و منم در جوابش هیچی نگفتم و فقط اخر حرف ب شوهرم گفتم یا من یا مامانت و قهر کردم باهاش .

سراین مسئله زنداداشم ز زد ک بین مارو خوب کنه و بهم گفت اشتی کن و چون من دلم شکسته بود و قبول نکردم گفتم نه و اون سراین مسئله با مامانم قهر کرد و چند روز بعد داداشم ز زد و گفت بخاطر من اشتی کن و من پیشقدم شدم ولی با شرط اینکه مادرشوهرم حق نداره حرف زندگی منو و مسائل من و شوهرمو ب کسی بگه و اون ظاهرا قبول کرد ولی فرداش گفت نه قبول نمیکنم و من مطمئنم ک زنداداشم بهش گفتع ک اشتی نکنه و اینو بخاطر این میگم ک خودش خیلی بی حرمتی کرد ب مامانم و رابطه رو خراب کرد و اینکه مادرشوهرم خیلییی مشتاق بود ک اشتی کنه.

شوهرم بمن گفت ک پیشقدم نشم ولی چون داداشم گفته بود اینا بین تو و شوهرتو میزنن و جدات میکنن من ترسیدم وگرنه اصلا راضی ب اشتی نبودم .من گاهی وقتا بیخیال میشم و گاهی وقتا میبینم ک چند ساعته دارم ب اون ماجرا فکر میکنم و خودخوری میکنم چیکار کنم من ک ذهنم اروم شه .

و اینکه باشوهرم شرط کردیم ک حق نداره خون اونا بره وفقط مادرشوهرم میتونه بیاد و اون خانوم هرروز ز میزنه و ب شوهرم میگه پاشو بیا ببینمت و شوهرم میگه نه و اینو خود شوهرمم میدونه ک مادرشوهرم بمن حسادت میکنه قبل اینکه قهر کنیم مجبورمون میکرد ک هرروز بریم خونشون نمیرفتیمم خودش میومدو جمعه ها بااطلاع اینکع میدونست خوابیم ساعت ۸ ز میزد یا ۱۰ جلو درمون بود.

من ب همسرم خیلی حساسم و اگه مثلا منو شبا تو اغوش نگیره یا بهم محبت نکنه کل روز افسرده میشم و الان واقعا حال روحیم خوب نیست بخاطر این ماجرا چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر شوهرت خوبه نسبت به همه این قضایا و آدما بیخیال باش کاری نداشته باش شوهرت بره مامانشو ببینه

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
2731
مرسی در مورد چیع

درمورد اینکه چطوری این همه وابسته و ضعیف و توجه طلب نباشی عزیزم قوی باشی و قدرت روحیت افراد رو تحت تاثیر قرار بده و دیگه درگیر مشاجره های سطح پایین نشی و حتی عشق ورزیدنتم با قدرت متانت و روح کاریزماتیک زنانه  باشه و دیگه نگی اگر بغلم نکنه افسرده میشم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ازدواج فامیلی خیلی اشتباهه😥

تکیه کردم بر وفای او غلط کردم ،غلط..باختم جان درهوای او غلط کردم ،غلط                              عمر کردم صرف او فعلی عبث کردم ،عبث.. ساختم جان را فدای او غلط کردم ،غلط                        دل به داغش مبتلا کردم خطا کردم ،خطا..سوختم خود را برای او غلط کردم ،غلط...                                       از برای خاطر اغیار خارم میکنی...من چه کردم کین چنین بی اعتبارم میکنی...روزگاری آنچه با من کرد استغنای تو..گر بگویم گریه ها بر روزگارم میکنی...    
2738