2737
2739
عنوان

شده احساس پوچی کنید

91 بازدید | 17 پست

من ۲۷ سالمه ازدواج کردم بچه ام نداریم فعلا

لیسانس مهندسی صنایع دارم اما کار ندارم

شوهرمم دوست نداره هر جا برم سرکار 

یه مدت قبل ازدواج ۲ سال ریاضی درس میدادم تو خونه سرم گرم بود و دیگه تا ازدواج کردم و این کرونا اومد اونم تعطیل شد 

الان خیلی احساس پوچی دارم دلم میخاد احساس با ارزش بودن داشته باشم  یه کاری انجام بدم یه منبع درامدی داشته باشم 

دلم میخاد دوباره درس بخونم از اول حتی گفتم کنکور تجربی میدم ولی شوهرم میگه نه تازه بخوای کنکور بدی و ....حوصله داری تازه ما بچه ام میخایم  و همشم فاز منفی میده ☹☹

حالا کلا حس بدی دارم اصلا افسرده شدم چون درسم خوب بود همش میگم کاش یه رشته دیگه رفته بودم 

چیکار کنم بنظر شما ؟درس بخونم باز ؟ چجوری میتونم درامد داشته باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان یه استخدامی اومده کلی دبیری و صنایه میگیره 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
2728
از مهندسی صنایع راضی نیستی؟؟دختر خالم داره انتخاب رشته میکنه میخواست این رشته رو بزنه اولویتش

چون بخاطر تحریما صنایع خوابیده بازار کار نداره و خب بنظر من بیشتر واسه مردا استخدام داره 

رشته خوبیه بشرطی بتونه کار پیدا کنه 

2738

منم رشتم درمانیه والان ۱ماه بیکارم افسردگی گرفتم 

مخصوصا اینکه ۳ماه پیش هم یه سقط داشتم

خدا خودش درست کنه😢

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
دیگه تا وقتی خانم ها فک کنن اگه سر کار نرن پوچه وضع همینه

عزیزم هرکس به یه نوعی احساس با ارزش بودن می کنه یکی با درس یکی با کار یکی با اشپزی یکی با شیرینی پزی یکی هم با مادری و ...

بیایید تفاوتهامون بپذیریم

دیگه تا وقتی خانم ها فک کنن اگه سر کار نرن پوچه وضع همینه

خب چیکار کنم 

۲۴ تو خونه ام 

ادم باید احساس مفید بودن بکنه یا نه 

مثلا شما بهم ایده بده چیکار کنم از این وضع در بیام

کی کجا؟؟؟

برو سایت سازمان سنجش

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
فعلا که با وجود کرونا کار نکنی بهتره برای خودت وقت بذار کتاب بخون من واقعا با کتاب حالم خوب میشه

منم کتاب میخونم 

رمان میخونم 

فیلم میبینم 

اشپزی میکنم کیک و دسر درست میکنم خونه ام همیشه مرتبه 

ولی خیلی احساس خلع دارم خیلی دلم میخاست شاغل باشم 

2706