2737
2739

اونا ب درد ما نمیخورن مگ این ک وبلاگی سایتی چیزی داشته باشی. خودت تنها ی ماه ک دائم تبلیغ ببینی ممکنه 3 هزار تومن واست بمونه😂😂

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا ب درد ما نمیخورن مگ این ک وبلاگی سایتی چیزی داشته باشی. خودت تنها ی ماه ک دائم تبلیغ ببین ...

اره واقعا. خب وبلاگ چجوریه. ینی وبلاگ درست کنم تبلیغ بزارم داخلش پول بگیرم؟ 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2731
اره واقعا. خب وبلاگ چجوریه. ینی وبلاگ درست کنم تبلیغ بزارم داخلش پول بگیرم؟ 

باید وبلاگت بازدید داشته باشه ن این ک کلا 12 نفر هم نیان. وقتتو رو پیج اینستا بذاری شاید موفق تر باشی

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
بنظرت چجور وبلاگهایی بازدید بیشتر دارن؟ 

الان کی دیگه وبلاگ میاد میبینه؟ وبلاگ برا 20 سال پیش بازار داشت. مگه این که تو انجمنی باشگاهی جایی عضو باشی ب دوستات ادرس بدی بیان مطالبتو ببینن. ولی الان با این همه کانال تلگ رام و اینستا کسی نمیاد وبلاگ ببینه. خودت طی این یکی دو سال ب چند تا وبلاگ سر زدی؟!

الان کی دیگه وبلاگ میاد میبینه؟ وبلاگ برا 20 سال پیش بازار داشت. مگه این که تو انجمنی باشگاهی جایی ع ...

حالا ن وبلاگ... بیشتر منظورم نوع محتوا بود.... ولی درست ننوشتم. 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
2738
حالا ن وبلاگ... بیشتر منظورم نوع محتوا بود.... ولی درست ننوشتم. 

نمیدونم تو هر چیزی خودت بیشتر سر رشته داری. رمان دنباله دار... آشپزی ... نمیدونم تاپیک بزن بچه ها مشورت بدن

برای راهنمایی بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://faezlink.ir/2022/01/07/کسب-درآمد-دلاری-در-منزل-میلیونی-در-من/

من تمام راه های کسب درامد رو امتحان کردم با آنها هم درآمد داشتم ولی با توجه به نرخ تورم فقط خرج من را در می آورد تا اینکه با بیت کویین آشنا شدم گفتم من که تمام را ها را امتحان کردم بذار این راه را هم بروم علاوه بر درامدی که در اینترنت داشتم گفتم این راه را هم امتحان کنم و با بیت کویین کسب درامد می توانم انجام بدهم یا نه.

اوایل دلسرد بودم تااینکه کم کم تونستم کسب درامد کنم و الان راضی هستم.

در کسب درامد از اینترنت نباید دلسرد بشی حرف خیلیه ولی حتما پشتکار داشته باشی و باورهای درست به درامد عالی میرسی.