2733
2739
عنوان

قلب بچه کی بعدا تشکیل شد

139 بازدید | 12 پست

کسی بوده که بچش قلبش تو ده هفتگی نزنه و بعد شروع کنه به زدن....تو بیمارستانم قراره سقط شه...هنوز سقط نکردم...میخوام مطمئن شم...

خدایا عاشقتم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شنیدم تا ۱۲ صبر میکنن اما اگه رشدش متوقف شده  که نه نگران تباش ان شالله بزودی یه نی نی سالم خدا بهت میده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2738

رشدش تا چند هفته بوده؟ اگه رشدش متوقف نشده هنوز فرصت هست. یک‌نفر رو بود فکر‌کنم هفته های بالا قلب بچش تشکیل میشد بعد چندتا سقط یک دکتر خارجی بهش گفت نگه داشت بچه سالم بدنیا اومد

دوستان مهربونم میشه برا عاقبت بخیری فرزندم دعا کنید و صلوات بفرستید. منم برا بچه های شما دعا میکنم عاقبت بخیر بشن
عزیزم قلب بچه سه ماهگیش تشکیل میشه 

منظورش ضربان قلب نه حالا کامل کامل خود قلب.ببین من دوبار سقط داشتم بخاطر قلب بگم بهت که حتما تا ده باید میشد وقتی رشدش متوقف شده خب مشخص دیگ نمیشه ب قلب برسه.