2733
2739
وای خدا بدادشون برسه، یکسره از دانش آموزا پول میخان، سر هرچیز بیخودی، آموزش پرورشم گفته بما مربوط نی ...

از ما وقتی رفتیم واسه جشن شکوفه های دخترم هیچی ندیدیم یه اسفند بوگندو دود دادن یکی درمیون زیر قرآن ردشون کردن عکساشون که افتضاحه فرداش توشاد فرستادن ما مدرسه رو گندزدایی کردیم دستشویی‌ها رو تعمیر کردیم عکس دستگاه ضدعفونی پدالیم فرستادن گفتن هزینه کردیم واسه مدرسه پولشو بدین😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که نرفتم چون تا میریم میگن پول بدید

آره گدا گشنه ها مدام دهنشون مثه کروکودیل بازه، سیر مونی ندارن، آخرشم نفهمیدیم این پولا بابت چیه،مدرسه دختر من که مثلأ دولتی بود، مردمو تیغ میزنن میبرن واسه خودشون النگو میخرن،والا، حروم خورا

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
مامان منم متاسفانه رکب این بازیای کثیفو خورده  یا همین کمک به مدرسه

بی شرفا تا پول نمیدادی کارنامه نمیدادن، ماکه با نفرین پول میدادیم، خدا از دماغشون دربیاره، با این حقوق کارگری که خرج زندگیمونو بزور میدیم اونام تو فشار میذاشتنمون، خدا لعنتشون کنه.

2728
بی شرفا تا پول نمیدادی کارنامه نمیدادن، ماکه با نفرین پول میدادیم، خدا از دماغشون دربیاره، با این حق ...

بله متاسفانه اصلا درک ندارن.   و هی پول از جیب ملت بیچاره میچاپن نمیگن هموطنمونه یکم انصاف داشته باشیم

بی شرفا تا پول نمیدادی کارنامه نمیدادن، ماکه با نفرین پول میدادیم، خدا از دماغشون دربیاره، با این حق ...

ما پول بیمه هم دادیم آخه مگه بچه‌ها میرن مدرسه بیمه اشون کنید🤔

میگن دانش آموزان مجازی درس بخونن بعد اینجور مردمو اذیت میکنن  شادم که افتضاحه کلیپ میفرستن بدون ...

ببخشید دوراز جون همه ی معلمای خوب من گیر یکی از این زبون نفهماش افتادم هرچی میگیم نت ضعیفه شاد درست کار نمیکنه میشه تکالیفا توی واتساپ بدیم میگه چرا بقیه میتونن؟ باید همینجا بفرستید😐

2738
از ما وقتی رفتیم واسه جشن شکوفه های دخترم هیچی ندیدیم یه اسفند بوگندو دود دادن یکی درمیون زیر قرآن ر ...

کثافتای نا مسلمون،😫 پارسال مدیر دخترم گفت مادراتونو بیارین فلان جا براشون جشن روز مادر داریم، ما تو اون سرما رفتیم دیدیم اصلأ جشنشون ربطی به روز زن و اینا نداره، واسه سخنرانی انتخابات کشونده بودنمون اونجا دروغگوهای بیشرف،درم بسته بودن کسی نتونه بره بیرون،بزور نگهمون داشتن وراجی کردن،وقتمون تلف شد،شامم نخورده بودیم داشتیم ضعف میکردیم،هیییچی هم ندادن بخوریم،هیییچی.یه کیکی آبمیوه ای چیزی😤😤

ببخشید دوراز جون همه ی معلمای خوب من گیر یکی از این زبون نفهماش افتادم هرچی میگیم نت ضعیفه شاد درست ...

ما تو وات می‌فرستیم گروه تکالیف داریم اما همونم از ساعت 6باید بشینم ببینم کی نت هست که تکالفو سند کنم یا درسای داده شده رو دان کنم 

ما تو وات می‌فرستیم گروه تکالیف داریم اما همونم از ساعت 6باید بشینم ببینم کی نت هست که تکالفو سند کن ...

نه بابا این راضی ب واتساپ نیس میگه الا وبلا همینجا توی شاد بفرستید

ما پول بیمه هم دادیم آخه مگه بچه‌ها میرن مدرسه بیمه اشون کنید🤔

طفلک دخترم انقد از دستشون حرص میخورد، راحت شد بچم

اگه کلاس بجه هاتون حضوریه  اصلا معلم نباید تو مجازی غیر از تکلیف ‌دادن کار کنه 

انقدم نفرین نکنین مدرسه خرجش زیاده یه سیستم یا دستگاه کپی که خراب میشه حداقل یه تومن خرج میوفته رو دست مدرسه 

عوضش به بچه های بی بضاعت هم کمک میکنن 

ولی باز هم قبول دارم یه تعداد کمی از مدیرا خرج مدرسه نمیکنن

نه بابا این راضی ب واتساپ نیس میگه الا وبلا همینجا توی شاد بفرستید

شاد خیلی بده دیروز یه کلیپ درس گذاشته بودن بدون تصویر وای خدا اینقدر فحشای رکیک نوشته بودن واسشون که چرا تصویر نیست حالم بد شد😱😨

2706