2737
2739
عنوان

کار مجانی واسه دوست و فامیل

147 بازدید | 11 پست

سلام به همه. دوستای گلم من ی زمانی اگر کار مجانی واسه یکی از آشناها انجام می‌دادم فکر میکردم خب چه اشکالی داره راه دوری نمیره دوستمه یا فامیله. اما الان دیگه حاضر نیستم بدون دریافت وجه قدمی بر دارم. اگه برای غریبه انجام بدی حداقل دعای خیر میکنه. اینا حتی شعور تشکر هم ندارن. یکی از دوستام ی مشکلی برای برادرش پیش اومد. وقت روز تعطیلم و گذاشتم و کلی انرژی گذاشتم تا حل شد. حتی زنگ نزد تشکر کنه دیگه آنقدر حرصم گرفت که برادرش هم گفتم. اصلا هم پشیمون نیستم چون اینا خیلی پررو تر از این حرفها هستن که حق الزحمه مو بدن حداقل دفه دیگه روشون نشه زنگ بزنن

منکه شوهرم از آشنا اصلا نه پول ویزیت میگیره نه هزینه اصلا من میگم حداقل تخفیف بگیر ورشکست میشی قبول ...

امیدوارم آشناهای شما قدر بدونن. مال ما که کلا شعور حتی تشکر هم ندارن با پررویی هم دوباره میان انگار وظيفه ای دارم در قبالشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم برا یه نفر از آشناها نمیخواستم اصن قبول کنم ولی چون با شوهر این خانوم رودوایسی داشتم قبول کردم و شب عید هم بود، پاشدم رفتم خونشون کلی راه بود تا اونجا،رفتم اندازه هاشونو گرفتم 3 تا لباس خیلی شیک دوختم براشون نزدیک 500 تومن میشد حق الزحمه ام، وضعشونم خیلی خوبه ولی پولمو ندادن،خیلی خیلی دلم شکست چشمم همش دنبال اون پوله چون پول لازمم

فقط تو دلم گفتم انشالله از اون لباس ها خیری نبینین

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
منم برا یه نفر از آشناها نمیخواستم اصن قبول کنم ولی چون با شوهر این خانوم رودوایسی داشتم قبول کردم و ...

دقیقا موضوع اینه طرف منم فوق تخصصه ماهی شیرین 40 میلیون را داره تا حالا هم خیلی کار براش انحام دادم ولی این دفه دیگه خیلی زورم گرفت بهرحال ما داریم کار می‌کنیم و زندگیمون از این راه میگذره

بعضی هاشون نمیدونن و تو آشناهای ما کسی نیست پول نگیره بابت کارش

والا آشناهای شما فرهنگ دارن مال ما میدونن باید پول بدن خودشون را به نفهمی میزنن وگرنه دیگه فحش هم مجانی نمیدن

دقیقا موضوع اینه طرف منم فوق تخصصه ماهی شیرین 40 میلیون را داره تا حالا هم خیلی کار براش انحام دادم ...

وای جالب اینه که زنه بعد دوماه زنگ زد بهم،پیش خودم گفتم حتما میخواد عذر خواهی کنه بابت اینکه دیر شده و پولمو نریختن

زنگ زده میگه علائم کرونا چیه؟مامانبزرگ بابابزرگ تو چیکار کردن که خوب شدن؟ بعد تهشم گفت فک نکن ما یادمون رفته پولتو بریزیما،در گیر پدر شوهرم بودیم نتونستیم

الان 4 ماه از اون تماس داره میگذره هیچ خبری هم نشد

مگه کارت ب کارت کردن چقد طول میکشه 10 دقه!! 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738
وای جالب اینه که زنه بعد دوماه زنگ زد بهم،پیش خودم گفتم حتما میخواد عذر خواهی کنه بابت اینکه دیر شده ...

نمیخاد بده من یکی از دوستان مامانم هر بار میبینتم میگه یادم هست بدهکارتم الان 8 سال میگذره 

نمیخاد بده من یکی از دوستان مامانم هر بار میبینتم میگه یادم هست بدهکارتم الان 8 سال میگذره 

اینا یه خانواده سرشناسی هم هستن،گفتم از این ب بعد هر جا برم به همه میگم چجوری پولمو خوردن که آبروشون بره،چون واقعا حقشونه، حداقل بقیه مث من گول نخورن

کار خوبی میکنی البته اونا همیشه طعمه هاشون  را دارن

آره متاسفانه👌