2737
2734
عنوان

بچه ها دیگه خسته شدم شوهرم خیلی بی فکره

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 66 پست

وااای تورو خدا نزار ، دعوا کنه جلو بچه هنوز عوارضش کمتر این ، روایت هست میگن بچه تو گهواره هم نباید صدای نفستونو بشنوه وگرنه روش تاثیر میزاره 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️من حرفی ندارم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

والا اخه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
2740

چجوری قراره رستگاربشه این بشه...خدایا

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

یه خانمی هم پیش من تعریف میکرد بنده خدا اونم مشکلش شبیه شما بود و بااین تفاوت که اون یه پسر ۸ساله و دوساله ونیمه داشت اونم شوهرش اصلا براش مهم نبود که بچه میفهمه و بده خیلی درگیر بود افسرده شده بود ازدست شوهره که اهمیت نمیداد چرا دستی دستی شوهرت میخواد بچتونو که به این پاکیه خراب کنه نفسشو کنترل کنه وگرمیجات زیاد بهش نده 

شما نینی سایتی مهربون لطفا میشه برای سلامتی خودم وخانواده ام دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنی.                           

ببخشید ولی حصرت علی میفرمایند رابطه بین حیوان هم یه عمل زشت و نباید نه زن ببیند نه مرد...

اونوقت همسرت جلوی بچه؟؟؟؟؟؟

بچه میفهمه و فردا روز گریبانش میشه از بلوغ زودرس بگیر تا.....

نکنید حتی اگر جنگ هم بشه نکن 

موقع رابطه هیچکس نباید تو اتاق باشه حتی صداتونم شنیده نباید بشه😑

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706