2703
2553
عنوان

بچه ها دیگه خسته شدم شوهرم خیلی بی فکره

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارین قشنگ آینده و ذهنیت فرزندتون رو هدایت میکنین واسه همجنس بازی اونم پسره و در سن کم ناخودآگاه خودشو در معرض خطر جنسی قرار میده ببخشی رک و صریح گفتم که متوجه اشتباه بودن عملتون بشین حیوانات در معرض دید همدیگه جفت گیری میکنن چون عقل ندارن و بچه هاشونم از اونا فقط همون جفت گیری رو یاد میگیرن.

2720
عذرخواهی میکنم عزیزم ولی واقعا جای تاسف داره زندگی با همچین مردی... اخه مگه قبل از ازدواج با همسراتو ...

میشه شما هیچی نگی؟!

داری راهنمایی میکنی یا فتنه میکنی؟

چطور به زن حق میدی به مرد نه؟

شوهرت قبل ازدواج شناختت؟

میشه شما هیچی نگی؟! داری راهنمایی میکنی یا فتنه میکنی؟ چطور به زن حق میدی به مرد نه؟ شوهرت قبل از ...

اول اینکه به شما ارتباطی نداره عزیزم اینجا همه حق حرف زدن دارن بدون فحش و توهین...بعدشم چی میگی شما؟ فتنه چیه؟؟؟

الان این که میپرسم قبل عقد چرا نشناختی فتنس؟؟؟؟؟؟

هه عجبا...

اصلا فتنه نیست... اتفاقا 20 نفر دیگه بخونن بدونن که قبل ازدواج هزار جور بالا پایین کنن طرفشونو که بشناسن...

بله هم شوهرم منو شناخت هم من اونو... اینکه طرف یهو میره زن میگیره یا شوهر میکنه اخرش همینه...

وقتی قبل ازدواج راجع به هیچی حرف نمیزنن و فقط میگن وای عاشقتم همه چیزو بخاطر تو تحمل میکنم اخرش همینه...یا سنتی ازدواج میکنن بدون شناخت...

این که راجع به فرهنگشون خواسته هاشون خانوادهاشون و مسایل زناشویی حرف نمیزنن راجع به اندازه نیازشون حرف نمیزنن و ... و ... اخرش همین میشه...

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...