2737
2734
عنوان

بی بی چک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مثبت دیگه از این پررنگ تر نمیشه دیگه. من چن. روز قبل موعد پری مثبت شد. مبارکه آن شاء الله آماد ...

ممنونم عزیزم ان شاءالله همه مامان بشن و شمام ب خواسته هاتون برسین

من همه چیو ب جون میخرم فقط حامله باشم همین

2728
۳ روز 

دو هفته دیگه دوباره آزمایش بده باید حد اقل 200 باشه تا بارداری حتمی بشه. بعضیا دکتر برای تحریک تخمک گذاری یه مقداری بتا تزریق میکنه بشون اگرشما تزریق بتا داشتین ماه قبل احتمالا بخاطر اینه اگر نداشتین هم که مقدار بتا مهم نیس بتا یا مثبته یا منفی آن شاء الله که بارداری😍😍😍😍😍😍😍

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
ممنونم عزیزم ان شاءالله همه مامان بشن و شمام ب خواسته هاتون برسین من همه چیو ب جون میخرم فقط حامله ...

من الان هفت ماهمه نی نیم از 4 تا 7 صبح تایم لگد ورزش صبحگاهیشه نمیزاره بخابم😂😑🙄

2738
دو هفته دیگه دوباره آزمایش بده باید حد اقل 200 باشه تا بارداری حتمی بشه. بعضیا دکتر برای تحریک تخمک ...

نه نداشتم تزریق بتا دعا کنین بتام بره بالا 

این ماه نی نی میاد تو دلم 😍😍😍
نه نداشتم تزریق بتا دعا کنین بتام بره بالا 

خب عزیزم دعا نمیخاد دیگه دنبال عددش نباش 😂 بارداری بتا که شوخی نداره یا مثبته یا منفی😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤️👏👏👏👏

چی بگم والا اینم رسم و رسومات مزخرف ماست ممنونم عزیزم دعا کنید واسم

ان شاالله که حامله ای نگرانم نباش تا هفت هفتگی یعنی از اولین روز اخرین پریودت هفت هفته بگذره نیاز به سونو و آزمایش نیست

.
عزیزم ب تو دلیت بگو برام منو تو دلیم دعا کنه. آزمایش و سونو ان تی مشکوکه دو سه روز کارم شده گریه...& ...

ان شالله که بارداری گریه و استرس انرژی منفی وافکار شیطانی از خودت دور کن راضی باش به رضای خدا آن شاء الله هر چی چیز خوبه قسمتت میشه. با دعا و قرآن به انرژی خدا متصل شو. من مذهبی نیستم ولی به انرژی خدا ایمان دارم. اگه به حلقه های انرژی مثبت خدا متصل بشی معجزه رو تو زندگیت میبینی. به هیچ کس جز خدا توکل نکن هیچ کس

عزیزم ب تو دلیت بگو برام منو تو دلیم دعا کنه. آزمایش و سونو ان تی مشکوکه دو سه روز کارم شده گریه...& ...

الان شما با گریه وناراحتی به حلقه های انرژی منفی شیطان متصل شدی وهي حالت بدتر میشه باردار باشی آسیب میبینی وضعیف میشه بچه. انرژی مثبت از خیلی چیزا میتونی بگیر از بوی گل ومیوه ولباس نو وآرایش وحموم صدا وقرائت قرآن و مو سیقی ملایم حتی بازی با بچه ها 😍🌿