2737
2739
عنوان

پوشک مولفیکس در شهر شما چنده

279 بازدید | 16 پست

تهران100تومن شده بچه ها 

چ وضعشه خدا لعنتشون کنه اخه دیگه چیزی ک توش میرینن باید انقد قیمتش سر ب فلک بکشه خسته شدیم از گرونی 😢من هفته پیش 76گرفتم الان دیدم شده 100

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مارک دیگه ببند

مولفیکس و مای بی بی فکر کنم طلا میذارن داخلش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

ما بیبی هفته پیش 75 بود دیروز گرفتم 86 

شاید خرید قبلش بوده😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
اخه بچه عادت کرده به یه مارک نمیشه عوض کرد میسوزه پاش

از اول مارک پوشش کردی دیگه کاری نمیشه کرد

بازم امتحان کن مارک مامی ببین نمیسازه بهش ارزون تره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اخه بچه عادت کرده به یه مارک نمیشه عوض کرد میسوزه پاش

اره دقیقا من پسرم‌مای بی بی و مولفیکس میبستم‌اومدم بم بم گرفتم پای بچم داغون شده ک هنوز همچنان درگیرشم طفلک بچم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
برو بازم بخر چون شده 99هزار و پونصد ک همون 100میگیرن ازت

هی 

چی بگم 

بزار کاربریم باقی بمونه 

کاش اونایی که اون بالا نشستن و خون مردمو تو شیشه کردن یه که مرضی بگیرن پوشک لازم شن 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

من پوشک‌دائمی خریدم مثل همون کهنه است ولی خوب جذبش بیشتره انکار

احتمالا امروز به دستم برسه نمی‌دونم خوبه یا بده ولی تعریفشو که زیاد شنیدم

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2706