2733
2734
عنوان

پاییز از راه رسید🍁🍁😍

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اوه چه شاعرانه, پاییز واسه من فقط افسردگی داره بخاطر کمبود نور. 

منم زمستونا میرم تو غار تنهاییم 😕

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
2728
اوه چه شاعرانه, پاییز واسه من فقط افسردگی داره بخاطر کمبود نور. 

خودتو وفق بده باهاش، به چیزای قشنگ فکر کن، به انار دون شده با گلپر، به نم نم بارون و خش خش برگا، به رنگ آمیزی طبیعت

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

خب تابستون خیلی عالی  بود  زمستون ک بسیار عالی  بهار خیلی خوب  پاییز  هم ک دیگ حرف نداره   امسال کلا نابود شدیم /:  پاییز هم بدبختیا دوباره شروع میشه 😔

girl _sad-off دختر _غمگین _خاموش🖤🙂🥀✌🧸
خب تابستون خیلی عالی  بود  زمستون ک بسیار عالی  بهار خیلی خوب  پاییز  هم ک ...

امسال شب تولدم فقط دعا میکنم، مردم کشورم تو سلامتی باشن، دیگه از خدا چیزی نمیخوام جز سلامتی هموطنانم و عزیزانم، در حق همدیگه دعا کنیم خدا بزرگه عزیزم😘🌹🍁

امسال شب تولدم فقط دعا میکنم، مردم کشورم تو سلامتی باشن، دیگه از خدا چیزی نمیخوام جز سلامتی هموطنانم ...

انشاءالله  عزیزم دختر ناز اجی گلم تولدت  مبارک  و انشاءالله عمری با عزت داشته باشی

girl _sad-off دختر _غمگین _خاموش🖤🙂🥀✌🧸
2706