2737
2739
عنوان

به نظرتون پسری که از آدم همچین سوالایی میپرسه یعنی ازش خوشش میاد؟؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1469 بازدید | 89 پست
امروزم دوباره با بچه ها رفته بودیم بیرون، یهو یه آهنگ غمگین گذاشت، یکی از بچه ها گف شکست عشقی خوردی؟ ...

اگه قصد جدی داشته باشه تو جمع سوال نمیپرسه از شما . خودشم سوال به این مسخرگی . بنظر شما علاقه زیادی به بحث با ایشون دارید . 

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه گفتم وقتی نداشتم یعنی نداشتم دیگه! خورده برده ای با کسی ندارم که دروغ بگم! پیشنهاد زیاد داشتم ولی تا حالا هیچکدومشو قبول نکردم چون فعلا آمادگیشو ندارم، یهو گف خب از اولین پیشنهادی که گرفتی تعریف کن کی بوده و کِی بوده😑

خلاصه گفتم وقتی نداشتم یعنی نداشتم دیگه! خورده برده ای با کسی ندارم که دروغ بگم! پیشنهاد زیاد داشتم ...

وااا میگفتی بتو چه 😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
2738

من یه همکلاسی دارم پسره یعنی انقدر که همش میخواد با من حرف بزنه با پسراش حرف نمیرنه میدونه هم ازدواج کردم توی چتم ول نمیکنه دو سه بار محترمانه حالشو گرفتم ولی ول کن نیست.بعضی ها مشکل دارن کلا. یکی یکی رو بخواد باهاش حرفم نزنی خواستگاریشم جور میکنه.به پسرای الان نمیشه به این حرفاشون اعتماد کرد. قدیما فرق داشت.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
خلاصه گفتم وقتی نداشتم یعنی نداشتم دیگه! خورده برده ای با کسی ندارم که دروغ بگم! پیشنهاد زیاد داشتم ...

اه اه چه خاله زنگ ...تعریف کن کی بوده .کجا بوده .بعدشم چرا دست رد زدی ...بعد دومیش کی بوده .اخریش چه تاریخیه ....اصلا باهاش حرف نزن شوخی شوخی کلی اطلاعات ازت گرفته.

خیلیییی زیاد نگاه میکنه، و خیلی هم زیاد شوخی میکنه، و جالب اینه که فقط با من اینجوریه با هیچکس تو جم ...

من مطمئنم دوست داره  شک نکن پسری ک باهیچ کی این جور نیست با شما  داره  بتون نزدیک میشه 

بعد گفتم برو بابا حوصله داریا گف پس نداشتی! دوستم گف بابا خودش خجالت میکشه بزار من بگم، بعد نشست دونه دونه اون چیزایی که خودش میدونستو تعریف کرد، بعد از این که تعریفای دوستم تموم شد یهو گف پس مثه این که خاطر خواه زیاد داریا خودت دوس نمیشی!! گفتم مشکل شما پسرا اینجاست که تا میفهمین یه دختری تا حالا دوس پسر نداشته فک میکنین حتما خاطر خواه نداشته که نداره، دیگه حتی یه درصدم احتمال نمیدین که شاید خودش نخواسته! گف نه اتفاقا برعکس ما هیچوقت همچین فکری نمیکنیم

بعد گفتم برو بابا حوصله داریا گف پس نداشتی! دوستم گف بابا خودش خجالت میکشه بزار من بگم، بعد نشست دون ...

اصلا بر چی باهاش بیرون رفتی 

دوست مشترکتون دختره یا پسر

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

اوه راستی اینم بگم که ۲ سال پیش ما با بچه ها یه گروه داشتیم که ایشونم بود، بعد ۳،۴ بار هی از گروه میومد تو پی وی من ادامه ی بحثو تنهایی با من میکرد در حالی که بچه ها تو گروه همچنان داشتن حرف میزدن، خلاصه یه بار من غیرمستقیم بهش گفتم که دیگه نیاد تو پیوی من و تو همون گروه فقط حرفاشو بزنه، به اینم بدجوری برخورد و از اون موقع کمی با من سر لج افتاد و دیگه هیچوقت نیومد تو پیویم بهم گف من اونطور پسری که تو فک میکنی نیستم و دیگه بعدش نیومد هیچوقت

2706