2737
2734
عنوان

وزن پسرم کمه دیگه خسته شدم

107 بازدید | 12 پست

سلام پسرم دوسالو نیمشه۹کیلو ۸۰۰گرمه وزن تولدش۳کیلو۱۵۰بوده غذا نمیخوره خیلی راه ها رفتم بی فایدیست کسی بوده وزن بچش انقدرکم باشه

به حکمتش دل بسپار(خدا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خیلی کمه. ولی را زیاد نداره بچه بد غذا  فقط بی خیال باش دنبالش ندو مولتی ویتامین خوب بهش بده. شیر میخوره؟منظورم پاستوریزس؟ دختر داداشمو ۱ ماه اوردم خونمون دو کیلو چاق کردم. 

روانشناسی کودک
2731
خیلی خیلی کمه. ولی را زیاد نداره بچه بد غذا  فقط بی خیال باش دنبالش ندو مولتی ویتامین خوب بهش ب ...

هیچی نمیخوره گرسنه بشه نون خالی میخوره آزمایش بردم مشکلی نداشته کم خونی داره خوب نمیشه بهترین داروها ومولتی ویتامین ها ایرانی و خارجی گرفتم بی فایدیست 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
هیچی نمیخوره گرسنه بشه نون خالی میخوره آزمایش بردم مشکلی نداشته کم خونی داره خوب نمیشه بهترین داروها ...

بستنی وانیلی یا سنتی دوست داره؟ از لحاظ مالی اوکی هستی یه کار بگم

روانشناسی کودک
2738
بستنی خیلی دوست داره مشکل مالی ندارم بگو

۴ مغز تازه بگیر با نارگیل اسیاب شده دو قاشق غدا خوری بریز تو یه پیاله بستنی یه قاشق چای خوری هم خامه سفت بزن یه نصف موزم توش خورد کن نبینه روزی دوبار بده بخوره 

روانشناسی کودک
۴ مغز تازه بگیر با نارگیل اسیاب شده دو قاشق غدا خوری بریز تو یه پیاله بستنی یه قاشق چای خوری هم خامه ...

روزی ربع کیلو پسته میخوره گردو میخوری بستنیشم میخوره این وضعشه

به حکمتش دل بسپار(خدا)

دختر من الان ۲۲ ماهشه ۱۳ کیلوئه. البته قد بلنده. دیکت میکنم ۹ و ۸۰۰ تو سنش خیلی کمه. همش باید حرص بخوری. من واسه برادرزادم همش حرص میخوردم مخصوصا یکی میگفت دیگه غصم میشد شبش یه ارامبخش میخوردم. کمخونی و کمبود اهن همیشه تو ازمایشش بود. الان خدارو شکر بهتره

روانشناسی کودک