2733
2734
عنوان

دوست اجتماعی .

597 بازدید | 33 پست

خیلی دوسدارم  یه دوست  اجتماعی داشته باشم که مشاورم  باشه  زرنگ باشه بهم یاد بده چطوری زرنگ و زبل باشم    کنارم باشه  بدون اینکه  بهم  از روی هوا هوس نگاه کنه  و قصدو منظوری داشته باشه .  

ولی فکر نکنم  همچین  موردی  وجود داشته باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نیست واقعا فقط برادر پدر همسر اونم  اگ😐

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738
چی بگم والا تو ایران هنوز پسرا به اون درجه از عرفان نرسیدن دوست معمولی باشن 

چرا پیدا میشه من دارم 😕البته با من اینجورین بقیه دخترا گروه میگن چجوری چهار سال تحملشون کردی😕😕

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..

واقعن برادرو پدر خوبن ولی  اگه  یکی جز این  بود عالی بود  در آعوش بگیره  کنارت باشه  و...   من یکی از دوستام  داره  همچین دوستی   خیلی کمکشه  ولی رابطه از ندارن ازون لحاظ  خود دوستم که اینطور میگه  دیگه نمیدونم  راستو دروغشو   همش میگم خوشبحالش  چه رفیق فاب  پسر داره  زدون توقع  جنسی  

من دوست آقا داشتم بهتر از صدتا دوستای همجنسم راهنمام بوده همین طور من واسه اون رفیق بودم، هیچ نظری ه ...

واقعن  دوستمم داره  ازین  رفیق فابای  پسر   ولی خیلی کم  پیدا میشه هاااا خیلی کم   مثل برادر  تو همه لحظه ها کنارشه  و حمایت میکنه دوستمو   باورتون میشه  بدون اینکه  به چشم بد نگاه کنه    خیلی خوبو لذت بخشه  خوشبحال هرکی داره 

چرا پیدا میشه من دارم 😕البته با من اینجورین بقیه دخترا گروه میگن چجوری چهار سال تحملشون کردی😕😕

چی بگم والا من تو دانشکاه با هر کی دو کلام حرف زدم سریع پیشنهاد داد جنبه ندارن .

پسرم از قلبم متولد شده 😍😍😍
چی بگم والا من تو دانشکاه با هر کی دو کلام حرف زدم سریع پیشنهاد داد جنبه ندارن .

اره  خیلی حول هستن  تا یکم رو میدی  عکس میخوان دتماس تصویری  میخوان   میگن چی پوشیدی  😂😂

2706