2733
2734
عنوان

قطع کردن شیر شبانه

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 76 پست
منم میدم ولی باز بیدار میشه چه ساعتی میخوابوندی؟ کی بیدار میشد؟ من ۱۲ بخوابونم سر اذان شیر میخواد ...

خب گرسنه ش میشه ک یکساعت یبار میخاد.

من ساعت ۱۱ میخابوندم تا ۷ صبح.بعد بهش صبحانه میدادم.یه ساعت اینا بازی میکرد دوباره میخابید.

شما همون پنج و شیش ک بیدار میشه شیر بده.دفعه بعد بهش صبحانه بده.

تا ۱۲ طهر فقط شیر میخوره کمشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ده اینا  یعنی از ۱۲شب تا ده شیر ندم؟؟؟

اره عزیزم بچت بزرگه. اصلا شیر نخوره هم چیزیش نمیشه الان خواب و استراحت شبش کامل باشه. ۱۰ بیدار شد به جای شیر یه صبونه کامل بده بزار وزن بگیره. تخم بلدرچین اب پ کن بده. من دخترم از یه سالگی شیر نخورد غذا بهش دادم الان ۲۲ ماهشه عاشق غذائه. یذره دیر شه میکه مامان شاممو بده به ناهارم میگه شام. ولی روزی دو سه بار لیوان بطرگ شیر پاستوریزه میدم اگه نباشه ماست میدم تو ابشم همیشه تخم شربت میریزم واسه کلسیم

روانشناسی کودک
2731
خب گرسنه ش میشه ک یکساعت یبار میخاد. من ساعت ۱۱ میخابوندم تا ۷ صبح.بعد بهش صبحانه میدادم.یه ساعت ای ...

خوب بیدار نمیشه خوابه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
میدم پستونک . تو خواب شکمش صدا میده از گشنگی خودم میپرم براش شیر درست میکنم میترسم قندش بیافته 😞

۸ ماهگی قند نمیفته که نترس بچه سالم از یه هفتگی قندش نمیفته .اگه اینجوری بود دختر من الان زنده نبود😅سه ماه نشد قطع کردم

روانشناسی کودک
2740
واقعا؟؟ رفلاکس پنهان داشت؟. کی خوب شد؟ دختر منم رفلاکسیه  بیچاره م کرده😭😭😭😭

دارو چی بهش میدی؟

من رانیتیدین و یکی دیگه میدادم.اسمشو یادم نیست.از ۱۰ ماهگی اینا خوب شد.نگران نباش خوب میشه

اره عزیزم بچت بزرگه. اصلا شیر نخوره هم چیزیش نمیشه الان خواب و استراحت شبش کامل باشه. ۱۰ بیدار شد به ...

الان روپامه گشنشه گریه میکنه 😂😂😂منم تکونش میدم فکر نکنم تا یازده تحمل کنه 

واقعا نباید شیر شب به بچه داد؟ من دخترم سیزده ماهشه اذیت هم نمیکنه ولی من بهش میدم میگم حداقل شب یکم ...

جون نمیگیره.لاغرتر و بی میل تر میشه. موقع استراحت کبد و صفرا معده و مغز بچس نه متابولیسم

روانشناسی کودک
دارو چی بهش میدی؟ من رانیتیدین و یکی دیگه میدادم.اسمشو یادم نیست.از ۱۰ ماهگی اینا خوب شد.نگران نباش ...

رانیتیدین که دیگه ممنوع شد

نکسیوم بهش میدم

شبا خیلی از خواب میپره

والا از بس خودم هیچی نخوردم به خاطر رفلاکسش دیگه جون ندارم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
الان روپامه گشنشه گریه میکنه 😂😂😂منم تکونش میدم فکر نکنم تا یازده تحمل کنه 

چرا فکر میکنی. نترس عادتش بده. اخه دیگه بدنش نیازی نداره فقط عادت مکیدنه مغزشم عادت کرده الان دستور گوارش بده ۱۸ ماهه روشس یجور بوده دیگه

روانشناسی کودک
2706