2733
2734

واسه خریدن لباس خونگی ارزون یا پرده ارزون برین احسانی عبدل اباد واسه خریده لوازم پلاستیکی مثه چهارپایه سفره و... برین صالح اباد واسه بلوریجات و ظروف برین شوش واسه موکت و پادری و فرش برین مولوی فوقالعاده ارزونتر از معازه ها یا بوتیک و فروشگاه ها و پاسازا میفروشن یعنی یه چی میگم یه چی میشنوینا خیلی ارزون خیلی 

الان تبلیغ کردی 🙁🤔😐

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوش که خیلی گرونه ،صالح ابادم تا پارسال خوب بود امسال مثل همه جاست ،

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731

آره من رفتم شوش کفم برید .خیلی هم تنوع داره

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738
الان تبلیغ کردی 🙁🤔😐

نه داره مراکز پخش رو معرفی میکنه

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ادم بره گرون بخره ولی نره نعمت اباد. من گول ارزونیشو خوردم مبل جهازمو از نعمت اباد خریدم به معنای واقعی اشغال بود. بعد یک سال مجبور شدم عوض کنم. رفتم دلاوران خریدم. الان بعد چند سال کیف میکنم میبینم. نعمت اباد اصلا جنساش خوب نیست.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
واسه همه چی برید بازار ۱۵ خرداد واسه وسایل چوبیم اگر میتونید برید جاجرود

کی رفتی جاجرود؟ مبلمان زیر ۳۰ تومن نداره 

فقط شهرک ولیعصر هم به روزه هم قیمت مناسب

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
ادم بره گرون بخره ولی نره نعمت اباد. من گول ارزونیشو خوردم مبل جهازمو از نعمت اباد خریدم به معنای وا ...

خب یه اشتباهی کردی اگه گعتی. چی ؟ میذفتی کارگاه تولیدی خودت جنس پارچه طرحشو میگعتی نوع چوبشو مبگفتی مدله مبلو میگفتی واست میساختن ارزون رفتی امادشو خریذی خب همینجوری بهت دادن دیه 

2706