2737
2739
عنوان

بدترین حرفی که از شوهرتون فهمیدید و نمیتونید فراموش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 64 پست

سالهای اول ازدواجمون چندبار بهم گفت شما گدا و بدبخت بودین در صورتیکه من تو خونه بابام از خوراک هیچی کم نداشتیم بیشتر درآمد بابام واسه خوردنمون و پوشاک بوداینا برعکس بودن اصلا غذای خوب نمیخوردن و لباس خوب نمیپوشیدن فقط به ظاهر می رسیدن خونه و ماشین و وسایل خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه چطور از زبونش کشیدم پیچیدس  ولی باهم دوست نبودن....دوست شوهرم میگه بیا بریم باغمون ...

ازاین جهت پرسیدم که اگه شوهرتون گولش زده و فریبش داده خب گناه بزرگیه و آه اون دختر پشت سرشه ولی خب اینکه به اختیار خودش بوده پس آه ونفرینی نیست فقط گناهش میمونه که شوهر شما توبه کرده و شواهد نشون میده توبه واقعیه چون دیگه تکرار نشده و بهش اطمینان دارید پس زندگی الانتون رو خراب نکنید،زیاد به چیزی فکرکنی جذبش میکنی! اگه میشد سرفرصت یه وقت که حوصله داشتید برام میگفتید چطور زیرزبونش رو کشیدید ممنونتون میشدم،میشه درخواست دوستی بدم؟

مجردم♥️😆

😂😂😂گفتم که همچین مردی هنوز به دنیا نیومده اگرم باشه معلومه از زنش میترسه وگرنه مردا خیلی زبون دارن  باید کوتاه کنی براشون 

شتر در خواب بیند پنبه دانه  گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه

میشود برای بیقراری دلمـ خدا خدا کنی ؟؟؟..ماهیچ،الہـی همه تو....🙏🏻🙏🏻🙏🏻برای مامان شدنم یه صلوات میفرستین 🙏🙏
2728