2733
2734
عنوان

همونیم ک دوس پسرم برام شال پنج تومنی گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 17348 بازدید | 356 پست
خیلی کاراش توهین امیزه، شارژ گوشی برای تولد؟؟ واسه چی موندی

انگار تو خونه باباش مونده رو دست که خودش رو داره خار می کنه 

همون شارژ رو داد باید تو صورتش می خورد تا بفهمه زن و دختر مردم ارزش داره

تینا سابق هستم قطع کردن حقایق شنیدن سخته به خصوص برای یه تعداد۵

عزیزم باهم بیرون هم رفتین؟کافه ای جایی؟اونجور جاها چطوره؟بی مناسبت واست کادو میگیره؟اگه بیرون میرین دیگه لزومی نداشت بزاره دم در.ببین عزیزم تولد هرکس ارزشمنده ولی بعضی از خانواده ها چون واسش ارزش قائل نیستن و واسه بچه هاشون تا حالا تولد نگرفتن بچه هاشونم نمیدونن تولد رو چ جوری تبریک بگن.مثلا من قبلاً واسه شوهرم سنگ تموم میذاشتم روز مرد تولد اینا درسته کادوم زیاد بزرگ نبود ولی در حد خودم بود ولی سورپرایزمیشد ولی دیدم واسش ارزش نداره و واسش مهم نیست دیگه تولد نگرفتم.فقط ی کیک کوچیک نیم‌ کیلویی میگیرم با کادو دیگه کارخاصی نمیکنم.اون واسم ی بار پونصد داد دو بار گوشی خرید ولی کادوهاش بدون سورپرایزو کیک و کافه و ایناست.فقط کادو میده.تو هم بسنج ببین چ جوریه چون زندگی با آدم خسیس خیلی سخته خیلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم باهم بیرون هم رفتین؟کافه ای جایی؟اونجور جاها چطوره؟بی مناسبت واست کادو میگیره؟اگه بیرون میرین ...

اره کافه رفتیم 

خوب بود اینجورجاهاخساستی ازش ندیدم

من اجازه ندارم هروقت خواستم برم بیرون براهمین دیربه دیر قرارمیزاریم اون روزم نتونستم باهاش بیرون برم براهمین گذاشتش دم در. اینکه گذاشتش دم در اشکالی نداره چون نتونستم باهاش بیرون برم.

حداقل میتونست که کادوش بگیره

2731
استارتر خیلی شرمندتم که با این لحن باهات میحرفم اما جور دیگه ای بگم اثر نمیکنه  لطفا آنقدر حما ...

میخوام همین کاروکنم 

اما عذاب وجدان دارم بعدسه سال حالاکه میخوادبیادخاستگاری انقد روزشماری میکنه زودتربیاد

بعدبگم جداشیم نامردی نیس؟!برام سخته  

2738
استارتر خیلی شرمندتم که با این لحن باهات میحرفم اما جور دیگه ای بگم اثر نمیکنه  لطفا آنقدر حما ...

اصلا واقعا قصدش ازدواجه؟؟؟اینکه واسع دختره خرج نمیکنه شاید نشون دهنده اینه که نمیخواد رابطش جدی و رسمی باشه و اینجور بعد کات دلش نمیسوزه که وای حیف اونهمه خرجش کردم

میخوام همین کاروکنم  اما عذاب وجدان دارم بعدسه سال حالاکه میخوادبیادخاستگاری انقد روزشماری میک ...

اینکه در حق خودت نامردی کنی بدتره یا در حق اون

پس فردا ازدواج میکنی میای اینجا مینویسی میوه های تو یخچال رو میشمره که نخورده باشم. ندیدی چقدر مینویسن؟

اگر خیلی دوست داری خب ازدواج کن باهاش.

ببین آدم خسیس برا خانمش ارزشی قائل نیست. حالا اگر پول داشته باشه و خسیس بازی دربیاره که دیگه هیییییییچ.

اصلا واقعا قصدش ازدواجه؟؟؟اینکه واسع دختره خرج نمیکنه شاید نشون دهنده اینه که نمیخواد رابطش جدی و رس ...

واقعاقصدش ازدواجه قراربود بیادخاستگاری خانوادشم میدونن،اماخودم گفتم فعلا نه بعدازصفر

ببخشید گلم نمیخوام ناراحتتت کنم ولی من خودم تاپیکت خوندم خجالت کشیدم چه برسه به اینکه جات باشم

مطمعن باش کسی که واقعا دوستت داشته باشه پول که هیچه جونشم بهت میده دیدم که میگم 

بعد ازدواج هم هیچی نمیشه بدتر هم میشه 

ضمنن حتی اگه بلد نباشه چیزی بخره 

کادو۵تومنی نمیگیره

اگه اصلاچیزی نمیخریدبهتربود تا شال حراجی پنج تومنی ک کادوشم نگیره بزاره تو نایلون تحویلم بده براکسیک ...

بزارش کنار . فقط همینو میتونم بگم .کم کم ازش سرد میشی و زندگیت سخت میشه این آدم بشو  نیست بخدا 

والا من چنتا پیشنهاد دوستی فقطم دوستی و نه حتا خاستگاری داشتم بااینکه بیمحلی کردم ب بضیاشون باز کادو تولد زیر ادکلنو کفش مانتو نخریدن.من چقدرم بهم برخورد ک این میخاد ب بهونه کادو منو ببینه 

الان میفهمم چقدر ادمای خوبی بودن!

نصیحت دوسندارم ولی خاهرانه میگم حیفی

نکن باخودت اینکارو

2706