2733
2739

حالا به نظرم کسی که نامردی کرده یا اذیتت کرده رو میشه فراموش کرد 

اما کسی که باهاش همه چی خوب بوده و فقط مجبور شدی جدا شی فراموش کردنش سخته

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با نبودش کنار اومدم ولی شده حسرت رو دلم اینکه کنار زنش خوشحاله  من گناهم چی بود اخه

عزیزم منم این دوران رو گذروندم سخته خیلی منم نه میتونستم فراموش کنم نه دردمو به کسی بگم سخت بود خیلی نمیشه گفت فراموش میشه مگه میشه یه قسمت از خاطراتتو رو پاک کنی اونم با کسی که عاشقش بودی ولی مطمئا باش خدا بهتر از اون رو جلو پات میزاره شک نکن به مرور زمان دل تنگیت کم رنگ میشه تا جایی که برات فرقی نداره که یه زمانی بوده فقط خاطرات اذیت میکنه که اونم زیاد به گذشته فکر نکن اگه قسمتت بود الان پیشش بودی امیدوارم خدا هزار برابر بهتر از اون رو جلو راهت بزاره که به فکر الانت بخندی که چه خوب شد که رفت

2731
سپردم بخدا ولی دوست دارم واسه ایندم یکاری کنم یه دعایی چیزی مدام بخونم ک زندگی ایندمو دگرگون کنه جور ...

عزیزم زندگیت با دعا یهویی عوض نمیشه با توکل به خدا خودت پاشو یه کاری برای زندگیت بکن از تو حرکت از خدا برکت

2740

هیچوقت فراموش نمیشه ،با ی اهنگ یا اسمش یا خاطراتش ذهن ادمو مشغول میکنه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
چجوری اون اتفاقات خوب رو حس کنم اخه😔

موقعی که بتونی عاقلانه تصمیم بگیری و خودتو نجات بدی

عزیزدلم فقط و فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی

باور داشته باش که اون ادم لایقت نبود و نیست

میفهمم چقدر شرایطت سخته

هزاران فکر و چرا تو ذهنته

یواش یواش واقعیت رو بپذیر

سعی کن از این حال بد خارج شی

با دوستات بیشتر در ارتباط باش

تو جاهای خلوت تو پارک قدم بزن

از زندگیت لذت ببر

به خودت زمان بده

قوی تر از چیزی هستی که فکرشو بکنی

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
😔😔😔تف ب دل من ک نمیتونم ازش بگذرم

من یهویی نسبت بهش سرد نشدم می دونی اون خیلی منو اذیت کرد خودش باعث این جدایی ها شد هر کاری که بگی کرد از خیانت تا اینکه رو من عیب بزاره و اینا منم دیگه کلا فهمیدم تو این دنیا باید اول همه خودتو دوست داشته باشی و ترجیح دادم برم خودمو درست کنم رو اعتماد به نفسم کار کنم و قوی بشم توام باید از یه جایی به بعد بخوای...من خودم گریه و آه و ناله هام رو کردم توام به خودت زمان بده ولی از فکرش بعدا بیا بیرون 

عزیزم منم این دوران رو گذروندم سخته خیلی منم نه میتونستم فراموش کنم نه دردمو به کسی بگم سخت بود خیلی ...

مرسی فداتشم 

ولی گفتی خدا بهتر از اون رو شاید درنظر داره.از کجا میدونی از کجا معلوم اصن😔

من نامردی دیدم اما نمیدونم اون چجوری با وجدانش کنار میاد

😂😂وجدان؟ ببین خیلی ها وجدان ندارن حتی بهت فکر هم نمی کنن ببین چون زخم چشیده ام اینو بهت میگم...اون خوشه این حق توعه ک ناخوش باشی؟ دختر برو شاد باش و زندگی کن بجنگ برای ارزو هات یه روزی اون می فهمه ای داد بیداد تو رو از دست داده...کاری کن زندگیت حسرتش بشه اون زمان بهت قول میدم دلت آروم میشه خیلی آروم

2706