2737
2739

تا بخاد بشه عروسیش من دیکه هشت ماهم تموم شده تو نه ماه هستم اگ کرونا بره میخان جشن بگیرن نره هم مهمونی خانوادگی میگیرن شوهرمنم داداش بزرگشه 

منم کسیو ندارم پیشم باشه اونموقع مادرشوهرم میگه توهم اگه نتونی بیای شوهرت باید بیاد یعنی میشه همشون منو ول کنن برن 😕ناراحت شدم 

نمیدونم والا منم ۵ماهگی عروسی آبجیمه یه شبانه روزم راهه تا اونجا نمیدونن مشکل داره یان 😐

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای فقط یه سوال اطلاع داری الان تو وضعیت قرمزه کل ایران؟! دلت به حال خودت نمیسوزه به حال اون فرشته بی گناه برسه مادرم ماما هستش میگفت قبل محرم یه خانمی باردار بود 8ماه و نیم عروسی داداشش میره و کرونا میگیره بعد بچه که به دنیا میاد اونم کرونا داشت هنوزم بستری هستن هر دو 😢😢

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2738

نمیدونم والا. بستگی به شرایطت داره. من بارداریم بی خطر بود تا روز اخر همه جا میرفتم، ۴ طبقه پله بالا پایین میرفتم هر روز، ماه نهمم با مترو میرفتم بازار، بیرون، مسافرت،... همه جا رفتم.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
من بودم نمیرفتم اگه دردمم میگرفت زنگ میزدم اورژانس و از خدا میخواستم اونموقع دردم بگیره ک بعدا همه خ ...

دعا کنه ماه هشتم دردش بگیره ک اونا سرافکنده بشن😐

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2706