2737
2739
عنوان

معلما میشه بیاین لطفا 🌹

139 بازدید | 18 پست

سلام شما از درامدتون راضی هستین؟ حقوق دانشجویی چقدره؟ و به محض فارغ التحصیلی جذب شدید؟ حقوقتون بدون سابقه چقدر بود دوستم از طریق کنکور میخواد وارد دانشگاه فرهنگیان بشه ممنون میشم جواب بدید🌹

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگیان بهتدبن شغله واسخ خانوم ب دوستت بگو نره سخت پشیمون میشع تااخرعمر

بدترینه بهترینه بره نره ،؟چه راهنمایی دوپهلویی

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2728

مثلا اوایل کار ماهی 4 تومن میگیرن یا نه؟ 

همسرت وظیفه نداره کمبود ها و عقده های مالی و عاطفی که خونه پدرت داشتی رو جبران کنه با کمک هم زندگیتون رو بسازید😉💪یه بارم مارو تو پارتی گرفتن به سرهنگه گفتم من سرایدار اینجام خودم باهاتون تماس گرفتم تیپمو نگاه کرد گفت اینو آزادش کنید کلی هم ازم تشکر کرد☺
حقوقمون بد نیست خدا روشکر  من تربیت معلمی نیستم آزمون قبول شدم اگه دنبال درآمد بالا هستین زیا ...

بابا بیمه این و با اون پول هم میتونین کارازاد بزنین پولاتون زباد شع بهترین شعله معلمب تابستوناهم تعطیل

2738
مثلا اوایل کار ماهی 4 تومن میگیرن یا نه؟ 

به دوستتون بگید اول ببینه به تدریس علاقه داره یاخیر ،اصلا روحیه معلمی رو داره  صرفا به خاطر شرایط نمیرن شغل انتخاب کنن نه درامد خیلی بالانیست اوایل رو ۳ تومن حساب کنه

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
بابا بیمه این و با اون پول هم میتونین کارازاد بزنین پولاتون زباد شع بهترین شعله معلمب تابستوناهم تعط ...

درسته همکاران آقا اکثرا شغل دوم دارن

من مدیرم تابستونامم درگیرم البته میتونم شغل دوم راه بندازم زیاد حوصله ندارم

بله گفتم شرایطش عالیه بخصوص واسه خانوما

🥰🥰😇😇😇
به دوستتون بگید اول ببینه به تدریس علاقه داره یاخیر ،اصلا روحیه معلمی رو داره  صرفا به خاطر شرا ...

راستش درامد براش مهم تره پرستاری هم میاره ولی میگه معلما ساعت کاریشون کمتره 

اصلا روحیه معلمی نداشته باشه ادم نره هم پشبمونه

درسته شغل خوبیه ساعت کاریش کمه تابستونا تعطیلن و همینطور تعطیلات دیگه ام هست ولی حقوقشون اونقدرام زیاد نیست که بعضیا حمله میکنن که پول مفت میگیرن من فکر میکردم حالا چه خبره😅

2706