2733
2734
عنوان

درس خوندن بچه های ابتدایی تو خونه تو روزهای کرونایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1721 بازدید | 134 پست
نماینده ای چکار میکنی؟

مشق بچه رو باید تک تک کنترل کنم همه مادرا و بچه ها میان پی وی سیو چهار تا بچه باید تک تک جواب بدم 😭😭😭😭

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتون ی برنامه ریزی داشته باشید با دخترتونم ب توافق برسید،،،،مثلا من خودم ک شاغلم صبح ک نیستم با پسرم کار کنم فقط تدریسای معلمشون رو دانلود میکنم ظهر ک رسسدم خونه ناهار میخوریم و بعدش شروع میکنیم ب درس کار کردن اگرم زیاد باشه استراحت میدم بهش و بعد درس بعدی،،،بعدم تکالیف انجام شده رو میفرستم برای معلمش

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
2728

منکه دوتا دارم،، پسرم کلاس اول بود، اون مدرسه میرفت، اما جمعه افتاد و دستش شکست، حالا تو خونه از طریق مجازی درس میخونه،، اینقدر اوضاعمون داغونه که حد نداره،،، امروز از ساعت ۸ صبح پا شدم،،، چندین مدل غذا درست کردم، به مقدار زیاد،،، برای پسرمم ماهیچه و پای مرغ و پاچه گوسفند گرفتم همه رو پختم، ظرف ظرف کردم،( برای دستش که شکسته که کمی تقویت بشه)  و اینکه حداقل تا ظهر که پای کلاس بچه هام، ناهار و شام داشته باشم،،، یعنی الان با یه جسد هیچ فرقی ندارم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها نمیفهمن هزار تا سوال وقت و بی وقت میان پی وی زندگیم به هوا رفته یه غلطی کردممم موندم توش بیچاره معلما چی میکشن 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ماشالا بزرگه لازم نیست شما کنارش باشید و تذکر بدین 

عزیزم بچه های این دوره و زمونه ن دیگه اسمشه که بزرگ شدن برای تبلت بازی شیطنت خوب وقت دارن اما برای درس متاسفانه بد دنیایی شده

خدا در❤من است...در انتظار بهااررر...🌱🌷🌱
2738
وا به تو چه این کارا یکی دیگه حقوق میگیره 

نمیرسه چک کنه این کارا افتاده گردن من یعنی صاف شدممم بعضی بچه ها هم مادرا ولشون کردن اینا وللللل تو پی وی نمیفهمن هی میگم بابا الان تایمش نییت نمیشه بد برخورد کرد مادرا میان نصفم میکنن 

نمیرسه چک کنه این کارا افتاده گردن من یعنی صاف شدممم بعضی بچه ها هم مادرا ولشون کردن اینا وللللل تو ...

خواهر من دبیره، دوتا بچه کوچیکم داره، تمام کاراشو خودش میکنه،،،، شمام نباید مسئولیت قبول میکردی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خودتون ی برنامه ریزی داشته باشید با دخترتونم ب توافق برسید،،،،مثلا من خودم ک شاغلم صبح ک نیستم با پس ...

هر برنامه ریزی میکنم به کارای خونم فقط نمیرسم تا بلند میشم مامان این چی میشه مامان اون چی میشه  حجم کارایی که میگن و میخوان خیلی زیاده بعد چون ویس هم باید بفرستن هی تپق میزنن هی باید ازاول ضبط کنی

خدا در❤من است...در انتظار بهااررر...🌱🌷🌱
خواهر من دبیره، دوتا بچه کوچیکم داره، تمام کاراشو خودش میکنه،،،، شمام نباید مسئولیت قبول میکردی

نمیدونستم تکالیف گردن من میشه گالریم پر میشه هی باید پاک کنم یعنی بد بختی 

هر برنامه ریزی میکنم به کارای خونم فقط نمیرسم تا بلند میشم مامان این چی میشه مامان اون چی میشه  ...

اخ اخ اینا رو هم من دارم 😭🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نمیرسه چک کنه این کارا افتاده گردن من یعنی صاف شدممم بعضی بچه ها هم مادرا ولشون کردن اینا وللللل تو ...

اخه ماهم نماینده کلاسیم اینکارا نمیکنیم اصلا و ابدا   روز اول فایل فرستاد معلم گفت بزارید گروه ماهم گفتیم حجم نت میره شما مستقیم بزارزد کمتر نت میره واونجا دیگه معلم فهمید ما از اوناش نیستیم خوب دو نفر بشید نماینده 

2706