2737
2739

دوستان دلار هدف بعدیش...

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این رو مطمئن باشید که اگر دلار بخواد بیاد پایین نهایتا ۳۰۰تا ۴۰۰تومن میاد پایین و بعد پروازش رو شروع میکنه متاسفانه

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2728
حالا گلم تا فردا صبر کن یکبار خواستم خبر خوب بدم هو    

من خبر خیلی بدی دارم

من جنوبم تازگی مرز های جنوبی و گلوگاه ها را سخت کنترل کردن یعنی کالاهایی که  قاچاق وارد میشدن و تا اندازه ای با قیمت پائین تر عرضه مشدن دارن جلوش میگرن فقط خودشون وارد کنن مثل گوشی همراه که بعد از ریجستوری جهش قیمت داشت

همم رویاهای ما می تواند محقق شود. اگر شجاعت دنبال کردنشان را داشته باشیم. 
2738

چیزی رو دیدین ارزون بشه؟!!

بمنم بگین تو این مدت چی ارزون شده؟

دلار ۱۸تومنی رو دیگه بعنوان خاطره باید برای بچه هامون تعریف کنیم .

تا چند ماه دیگه قیمت دلار و اقلام غذایی سربفلک میکشه 

دوستان دلار هدف بعدیش...

وای😔😔😔

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

واقعا چند شد بالاخره

خیلی مسخره بود قیمت طلا 

البته من خودم تو اون زمان که ۱و چهار صد بود بدا دختر گوشواره خریدم ۳ ماهشه😀

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
2706