2737
2739

فقط یه مادر که شرایط منو گذرونده میدونه الان چه حالیم.

من از اولی ک بچه دار شدم اونم توعقد،با جون و دل نگهش داشتم و روچشام بزرگش کردم.حالا یوقتا ادم از کوره در میره دوتا دادم میزنه اما ب جونم بسته بود

من فقط یه مشکل روحی داشتم

اونم اینکه بطور کاملا ناخواسته از شیر دهی متنفر بودم

اما شیرم خیلی چرب و خوب بود.تا ۶ماه دادم بعدش کمکیم میدادم یعنی شیر خشک.دوماه پیش کلا شیر خشک و قطع کردم و فقط با همین شیر خودم اومد جلو

الان وارد ۲۱ ماه شده

دیگه برام غیر قابل تحمل شده شیر دهی.نمیتونم تحمل کنم سراسر عذاب میکشم.و بقراگ دست خودم نیست

امشب صبر زرد گرفتم زدم یکم خورد دستشو گذاشت رو دهنش نگام کرد😔گفت اون یکیو بده.اونو دادم نوکشو با شک مزه مره کرد یکم چشید و همزمان داشت نگام میکرد😔بعد در اورد خوابید روپام دستشم گذاشت زیر سرش و ب افق خیره شد😥😥😥بمیرم براش .دید چیزی کاسب نیست.😔😔

تروخدا یچیز بگین دارم دیوونه میشم جیگرم خونه.ولی نگین الان نگیر فقط بهم عذاب وجدان ندین بخدا دیگه نمیکشم😔

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نمی‌فهمم خو اگه اینقدر از شیر دادن بدت میاد چرا شیرخشک ندادی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
الهی بگردم، من تا یک هفته گریه میکردم، افسرده شده بودم، دلم میخواست دوباره شیرش بدم

اره خیلی حس بدیه بدترین قسمت مادریه

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!

عزیزه دلم احساست عادی 

همه ی مادرا وقتی می خوان بچه رو از شیر بگیرن احساس عذاب وجدان دارن 

به جاش براش لیوان نی دارهای خوشگل بخر با اون شیر بخوره 

دیگه بچه تون بزرگ شده نیاز به شیر مادر نداره 

خوشحال میشم پیجم 
2706