2737
2739
عنوان

خدا رحمتتون کنه🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 33 پست

یه کم دیگه ادامه میدادی میگفتی برو بمیر دیگه لعنتی      

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
داداشم میگه الان اون به این فکره نکنه راستکی راستکی بمیره اخه هم گفتم خدا رحمتت کنه هم گفتم دیر یا ...

نه بابا، می‌فهمه هول شدی، تو دلش خنده‌ش می‌گیره

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740

عزیزم 😂😂😂😂یادشون میره تو فکرش نرو

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

وای منم دیروز پشت تلفن با مادر شوهرم سوتی دادم به شوهرم سبزی خشک داده بود برام بیاره زنگ زدم تشکر کنم وسط حرفم گفتم ببخشید زحمت دادید🤪🤪🤪حالا ازاون ور خنده غش کردم گفتم وای ببخشیداااااونم میگفت نه بابا این حرفاااا چیه